ترور پشت صحنه سریال/یکی از عوامل “نظم و قانون” کشته شد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، یکی از اعضای تیم سازنده سریال «قانون و نظم: جنایت سازمان یافته» در حین فیلمبرداری فصل سوم در نیویورک به ضرب گلوله کشته شد.

NBC و استودیو جهانی آنها با انتشار بیانیه ای در تایید این خبر افزودند که این مرد جان باخته است. در این بیانیه آمده است: در حال همکاری با نیروی انتظامی هستیم و آنها در حال بررسی هستند.

به گفته پلیس نیویورک، قربانی جانی پیزارو مردی ۳۱ ساله حوالی ساعت ۵:۱۵ صبح در بروکلین در خودروی خود نشسته بود که یک مهاجم ناشناس به خودروی وی نزدیک شد و در را باز کرد و به او شلیک کرد. پیزارو او را به بیمارستان رساندند اما جان باخت.

تیراندازی قرار بود روز سه شنبه انجام شود همسایه ها باید انجام شود و این فرد از اعضای گروه حراست و پارکینگ بوده که زودتر به محل رسیده بود. او در یک شرکت خصوصی که با سازنده قرارداد داشت استخدام شد.

هنوز مشخص نیست که آیا قاتل مقتول را می شناخت و انگیزه احتمالی او چه بوده است.

این سریال یکی از ۳ برنامه مرتبط با سریال «نظم و قانون» است. هر ۳ سریال بیشتر در فضای باز در نیویورک فیلمبرداری می شوند. «جنایت سازمان‌یافته»، «قانون و نظم: واحد قربانیان ویژه» و «قانون و نظم» که برای ۲۱ فصل پخش شد، بر اساس جنایت در نیویورک ساخته شده‌اند.

در زمان قتل، هیچ افسر پلیس یا نیروی دیگری در صحنه حضور نداشت. رهگذران فقط یک نفر را دیدند که کلاهی بر سر داشت و چیزی زیر لباسش بود خیلی طولانی انجام شده

هنوز مشخص نیست که این لوکیشن برای فیلمبرداری انتخاب شده است یا فقط همین نزدیک محل فیلمبرداری شده؟

دفتر شهردار نیویورک در بیانیه ای که برای تاکید بر تحقیقات خود در مورد این حادثه و ابراز تاسف خود منتشر کرد، جزئیات بیشتری ارائه نکرد.

کریستوفر ملونی که پیش از پخش فصل سیزدهم «جنایت سازمان یافته» در سریال حضور داشت، به سریال بازمی گردد.