تحویل ۲ میلیارد لیتر گازوئیل به پروژه های برق کشور از ابتدای سال – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، جلیل سالاری روند افزایش مصرف بنزین و گازوئیل در کشور را روند قابل توجهی دانست و افزود: در خروج از جایگاه هر لیتر تا ۱۵ هزار تومان خرید و فروش می شود.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با تاکید بر اینکه میانگین مصرف روزانه بنزین از ابتدای سال تاکنون به ۹۸ تا ۱۰۰ میلیون لیتر رسیده است، افزود: این اختلاف قیمت نیاز به مدیریت دارد، اما سیاست دولت یک سیاست نیست. سیاست قیمت گذاری.” تمرکز اصلی بر روی مشاهده است.

وی گفت: مجموعه های مختلف شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و سایر تجهیزات نظارتی در حوزه خطوط عرضه و نقاطی که طرح کدگذاری روی آن ها اعمال می شود برای مدیریت سه ماه تابستان یعنی فصل سفر رصد می شود. راهی که می تواند برای شما مفید باشد. بیایید وقت بگذاریم

معاون وزیر نفت تاکید کرد: علاوه بر نظارت بر خطوط تامین، نیاز به پروژه های برق برای تامین سوخت نیروگاه ها در مواقع افزایش مصرف برق و تامین سوخت بیشتر نیز در دستور کار قرار دارد. از ابتدای سال تاکنون حدود ۲ میلیارد لیتر گازوئیل تنها به بخش نیروگاهی کشور عرضه شده است.