تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در مقابل اتریوم؛ احتمال پرش از آستانه یک به روز رسانی شبکه


قیمت اتریوم در ۴۰ روز گذشته نسبت به بیت کوین بیش از ۴۰ درصد افزایش یافته است. حال در آستانه به روز رسانی شبکه ای این ارز دیجیتال، احتمال افزایش بیشتر قیمت این جفت ارز در بازار وجود دارد.

بر اساس گزارش کوین تلگراف، قیمت اتریوم پس از رسیدن به ۰.۰۴۹ واحد در ۱۳ ژوئن (۲۳ ژوئن) حدود ۴۰ درصد در برابر بیت کوین بهبود یافته است. در حال حاضر قیمت اتریوم نسبت به بیت کوین در اوج دو ماه گذشته قرار دارد و همانطور که از شاخص های فنی مشخص است، ممکن است این افزایش در روزهای آینده ادامه یابد.

در نمای ۴ ساعته بازار اتریوم/بیت‌کوین، الگوی «فنجان و دسته» دیده می‌شود که از ۱۸ جولای (۲۷ ژوئیه) شروع می‌شود. این الگو معمولاً زمانی شکل می‌گیرد که قیمت ابتدا کاهش می‌یابد و سپس به شکل حرف انگلیسی «U» یا جام بازیابی می‌شود. این برگشت اصلاح دیگری را به دنبال دارد و نوسان قیمت در کانال نزولی دسته فنجان را تشکیل می دهد.

اگر همه چیز خوب پیش برود، این الگو در نهایت قیمت را از پایین ترین سطح قبلی یا بالاترین سطح قبلی تغییر می دهد. در نمودار زیر چیزی شبیه به الگوی لیوان و دسته ای که توضیح دادیم مشاهده می شود.

نمودار قیمت اتریوم در مقابل بیت کوین با الگوی لیوان و دسته.

همچنین بخوانید: دانستن ۱۰ الگوی نمودار تحلیل فنی که هر معامله گر باید بداند

قیمت در حال حاضر در محدوده این الگو در نوسان است. اما ممکن است همچنان به مقاومت خط گردن در ۰.۰۷۱ واحد برسد. پس از آن، شکستن خط گردن می تواند قیمت اتریوم را به ۰.۰۷۷ واحد برساند که ۱۲ درصد بیشتر از قیمت امروز است.

تام بولکوفسکی، سرمایه گذار باتجربه بازار مالی، می گوید که این الگو در ۶۱ درصد مواقع با موفقیت به هدف قیمتی خود می رسد.

چشم انداز صعودی اتریوم ناشی از انتقال قریب الوقوع مکانیسم شبکه ارز دیجیتال از اثبات کار به اثبات سهام است که انتظار می رود در سپتامبر امسال اتفاق بیفتد.

در همین حال، مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر ارزهای دیجیتال گفت که اگر قیمت در هفته های آینده افزایش یابد، به روز رسانی پیش رو می تواند ارزش اتریوم را در برابر بیت کوین افزایش دهد.

نمودار قیمت هفتگی اتریوم در مقابل بیت کوین؛ تحلیل ون دپاپ

ون دپاپ انتظار دارد که قیمت اتریوم در سطح ۰.۰۷۲ واحد در برابر بیت کوین با مقاومت روبرو شود و در صورت شکست قیمت، انتظار حمایت بیشتر در ۰.۰۶۴۵ و ۰.۰۵۷ برای این جفت ارز را دارد.

از سوی دیگر، آپدیت اتریوم می تواند خطراتی را نیز برای قیمت این ارز دیجیتال داشته باشد که در این میان می توان به مشکلات فنی در حین به روز رسانی، به تعویق انداختن تاریخ این هارد فورک و اختلاف نظر اشاره کرد. توسعه دهنده اصلی در اجرای آن. مانند فورک شبکه اتریوم در سال ۲۰۲۱.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در مقابل اتریوم؛ احتمال پرش از آستانه یک به روز رسانی شبکه

در مورد آن بیشتر بخوانید

  • قیمت اتریوم به بالاترین حد خود رسیده است
  • وضعیت بازار: ادامه روند صعودی بیت کوین چگونه است؟
  • Fundstart: قیمت بیت کوین در اواخر سال ۲۰۲۲ به ۲۰۰۰۰۰ دلار می رسد
  • شرایط بازار: احتمال جهش قیمت اتریوم در برابر بیت کوین
  • داده های زنجیره ای: بیت کوین ممکن است تا ۵۰۰۰۰ دلار افزایش یابد

منبع

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=304738