بی تفاوتی به جاذبه های طبیعی گلستان / آبفشان ها فراموش شده – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان


ازخبرگزاری مهر، گروه استان – اعظم محبی: گلستان به دلیل موقعیت جغرافیایی از نظر جاذبه های خاص جغرافیایی، جغرافیایی و طبیعی یکی از استان های برتر کشور است.

وجود رشته کوه البرز و برای کاهش مکان های بلند مانند کهکشان، شاهوار و غیره درازنورودخانه ها و آبشارها و چشمه های همیشگی سارها پسندیدن کبودوال و شیرآباد و سازه های زمین شناسی متعدد مانند تاقدیس ها و جابجایی های طبیعی دهنه محمد آبدکتولاین استان به یک پکیج کامل از جاذبه های گردشگری تبدیل شده است.

شاید بتوان به این سوژه ها و جاذبه ها در سایر نقاط کشور نیز دسترسی داشت و دید، اما گلستان جاذبه طبیعی و جغرافیایی کمیاب مانند «گل» دارد. روش» از نظر برنامه اینطور است کم اهمیت می تواند گردشگران زیادی را جذب کند.

گل روشمقایسه کنید پیرو«نفتلیجه» و «اینچه» که هر کدام ویژگی های خاص خود را در محدوده شهرستان های آق دارند. هنر و کمیسیون درست است که با کمی توجه می توانند رونق اقتصادی را برای بومیان منطقه به ارمغان بیاورند.

گلف او در سه سال گذشته نفتالیجه به دلیل برخی فعل و انفعالات زمین شناسی به رنگ ارغوانی درآمد و یکی از پدیده های طبیعی منحصر به فرد به شمار می رود. اقتصاددان و گردشگران و مردم از آن سوی مرز نیز برای دیدن آن آمده بودند کمیسیون آنها آمدند.

خبرنگار مهر مشاهده می کند که با وجود این پتانسیل بالقوه، علیرغم استقبال عمومی و انتشار آن در فضای مجازی، این ظرفیت گردشگری چندان مورد توجه قرار نگرفته و زیرساختی ایجاد نشده است.

بی تفاوتی به جاذبه های طبیعی گلستان/گلفشان فراموش شد

تابلوهای راهنما، جاده های دسترسی، آب آشامیدنی و تأسیسات بهداشتی کلیدی هستند بیشترین در حالی که مقدمات جذب گردشگر در حال انجام است، هیچ یک از این رنگ ها عملا رنگ آمیزی نشده است و این سوالات و مسائل در گل و لای باقی مانده است. سمپاشی مقایسه کنید پیرو و این هم هست.

بی توجهی به ظرفیت های گردشگری گلفشان

فرماندار کمیسیون وی در خصوص ظرفیت های گردشگری گلفشان به خبرنگار مهر گفت: به گلفشان توجه کنید. نفتالیجه و همچنین مقایسه کنید پیرو قسمت برنامه های توسعه گردشگری وجود دارد که متأسفانه تاکنون زیرساخت هایی برای آن فراهم نشده است.

باید زیرساخت هایی برای جذب و حفظ گردشگران فراهم شود امید تمام شده وی افزود: زیرساخت هایی مانند راه، تاسیسات و خدمات، نصب تابلو و تابلوها از نیازهای منطقه است که نیازمند تخصیص اعتبار است.

وی خاطرنشان کرد: تمهیدات پیش بینی شده برای این اماکن شامل بهسازی راه های دسترسی، ایجاد مراکز اسکان مسافران، امکانات خدماتی و رفاهی و فضای سبز است.

تمام شده وی گفت: واگذاری این مناطق به بخش خصوصی قطعا در جذب گردشگر موثرتر و موثرتر خواهد بود.

وی به حضور گردشگران داخلی و خارجی برای بازدید از گل اشاره کرد روش نفتالیجهوی بیان کرد: برای بقای گردشگران باید امکانات زیرساختی فراهم باشد و با توجه به اقداماتی که در شهرستان انجام می شود، اگرچه امسال پیشرفت خوبی داشته ایم، اما تا رسیدن به مرحله مورد انتظار فاصله داریم.

بی تفاوتی به جاذبه های طبیعی گلستان/گلفشان فراموش شد

فرماندار شهرستان کمیسیون از ساخت کلیپ های معرفی شهر کمیسیون با قابلیت های ساحل مانند کمیسیونچمنزار، گل روش نفتالیجهتالاب، اکوتوریسم و ​​بافت تاریخی انجام دهید تپه اعلام کرد و افزود: برنامه های جدی تری برای معرفی شهرستان و میزبانی از مسافران داریم.

آق کالا دروازه گردشگری است

گل روش مقایسه کنید پیرو در مرز شهر آقا هنر و کمیسیون لذا فرماندار شهرستان آقا دکتر با توجه به این ظرفیت گردشگری هنر در حین صحبت سلیمان هاشمی به خبرنگار مهر گفت: مقایسه کنید پیرو این یکی از پتانسیل های گردشگری این شهرستان است اما هیچ اقدامی برای ایجاد زیرساخت ها و مسیرهای مواصلاتی انجام نشده است.

سلیمان هاشمی افزود: بیشتر گردشگرانی که از این زمین گلف بازدید می کنند بومی منطقه هستند و در مناسبت های خاص مردم استان و سایر استان ها نیز از این مکان دیدن می کنند.

او گفت که آقای هنرمسیر گردشگری است و مسافران در این مسیر توقف نمی کنند، افزود: در نظر داریم این شهر را به مقصد گردشگری تبدیل کنیم.

هاشمی گفت: بازارچه سنتی که در سفر رئیس جمهور هشت میلیارد تومان برای آن اختصاص یافت در حال ساخت است و در دهه فجر افتتاح می شود.

فرماندار آق هنر وی افزود: بازارچه در محور آق هنر در بندر ترکمن واقع شده است که در آن صنایع دستی و محصولات بومی مردم عرضه می شود.

وی با بیان اینکه ایجاد زیرساخت باعث دوام بیشتر و جذب گردشگر می شود، گفت: در نظر داریم طرح «هر روستا، یک بوم گردی» را در شهر آق اجرا کنیم. هنر اجرا شده و مجوز ناشناس نیز گرفته شده است.

بی تفاوتی به جاذبه های طبیعی گلستان/گلفشان فراموش شد

هاشمی گفت: آقای … هنر طلا و جواهر را به عنوان شهر ملی میراث فرهنگی معرفی کرده ایم، گفت: جواهرات برند شهر است و پیشنهاد این موضوع به هویت شهر کمک می کند.

وی تاکید کرد: در تلاش هستیم مسیر فرهنگی ایجاد کنیم و در ابتدای شهر میدان شهدای گمنام، المان ها و نمادها نصب شود تا مردم به طور کامل با شهر آشنا شوند.

بی توجهی به پتانسیل آبفشان های گلستان

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان نیز به خبرنگار مهر گفت: شهرت گلفشان نفتالیجه بیشتر از سایر گل ها به دلیل تغییر رنگ در زمان های مختلف روش سلام یک استان است.

یاسر قندهاری افزود: این جاذبه ها در سایت ها، بروشورها و بروشورها ارائه شده و در کلیپ های معرفی جاذبه های استان نیز گنجانده شده است.

وی با اشاره به اینکه زیرساخت های این نقاط گردشگری کامل نیست افزود: در برنامه های آتی تصمیم داریم برای این اقامتگاه های طبیعی تابلو و نماد نصب کنیم اما از آنجایی که این مراکز در کنار زمین های کشاورزی و در اختیار مردم است. سرمایه گذاری روی آنها کمی سخت است.

قندهی از حضور بخش خصوصی برای توسعه گردشگری در این مکان ها خبر داد و گفت: گردشگران زیادی در مقاطع مختلف از این مراکز بازدید می کنند و باید در برنامه های آتی به این مهم توجه شود.

به گزارش خبرنگار مهر، برای توسعه و رونق اقتصادی گلستان توجه به زیرساخت های گردشگری باید به طور جدی در دستور کار مدیران قرار گیرد. یک نکته در صورت تحقق می تواند بخش بزرگی از دغدغه های اشتغال و معیشتی مناطق محروم گلستان را برطرف کند.