بیشتر پروژه های افتتاح شده در جانجان در مناطق کمتر توسعه یافته است


به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، پرویز خالقی ظهر امروز در مراسم بهره برداری از مجموعه سالن های ورزشی چند منظوره زیتون نجف آباد در آخرین روز از هفته دولت اظهار داشت: در هفته دولت ۱۴۴ پروژه در شهرستان زنجان با وام به مبلغ ۴۰ هزار میلیارد ریال به مرحله بهره برداری رسیده و یا عملیات اجرایی خود را آغاز کرده اند.

استاندار زنجان افزود: این تعداد پروژه در شهرستان زنجان از نظر اعتباری بسیار قابل توجه است که بسیار حائز اهمیت است.

وی گفت: بیشتر پروژه های اجرا شده در شهر زنجان در مناطق کمتر توسعه یافته است و توازن بین شرق و غرب و شمال و جنوب شهر زنجان وجود دارد.

خالقی تاکید کرد: همچنین پروژه های طرح نهضت ملی مسکن در جهنجان به صورت گسترده انجام شده و بسیاری از پروژه های مسکن به زودی عملیاتی می شود.

توزیع عادلانه امکانات، امکانات تفریحی و ورزشی

استاندار زنجان افزود: اجرای طرح های ورزشی و تفریحی در مناطق کمتر توسعه یافته نشان می دهد که رویکرد نظام و دولت پرکردن اوقات فراغت جوانان در این منطقه و جلوگیری از بسیاری از آسیب های اجتماعی و معضلات اجتماعی است.

او به یاد می آورد آورده شدههمچنین اجرای چنین طرح هایی در ارتقای سلامت روحی و جسمی جوانان بسیار موثر است و باید به این موضوع توجه بیشتری شود.

خالقی با بیان اینکه همه مردم باید به طور عادلانه از امکانات رفاهی، تفریحی و ورزشی بهره مند شوند، ابراز داشت: برای یک جامعه توسعه یافته باید مردان و زنان سالم در جامعه رشد کنند.

استاندار زنجان افزود: امیدواریم به طرح های مختلف ورزشی و تفریحی در مناطق مختلف زنجان به ویژه در مناطق کمتر توسعه یافته توجه بیشتری شود و دولت سیزدهم بر توسعه معقول امکانات در مناطق مختلف تاکید دارد.

وی در پایان از رویکرد دولت سیزدهم برای توسعه تسهیلات در مناطق کمتر برخوردار و کمتر توسعه یافته خبر داد و گفت: برای رسیدن به این هدف هر کاری که لازم باشد در شهرستان جانجان انجام خواهیم داد.

پایان پیام/۷۳۰۰۹
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید