به بازماندگان در آخر هفته ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان کمک هزینه تعلق می گیرد


یارانه ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومانی در آخر هفته به بازماندگان تعلق می گیرد.

سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد در صورت تایید وزارت رفاه مبنی بر واجد شرایط بودن یارانه، آخر هفته جاری به بازماندگان یارانه نقدی تعلق می گیرد.

– اخبار مالی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، تمامی سرپرستان خانواری که تا ۲۴ خردادماه برای دریافت کمک معیشتی ثبت نام کرده و از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی واجد شرایط دریافت کمک معیشتی هستند، کمک هزینه و معوقات خود را از دولت دریافت خواهند کرد. تعطیلات آخر هفته

پیرو اطلاعیه های قبلی مبنی بر ثبت نام بازماندگان یارانه نقدی و یا امکان دریافت یارانه متقاضیان جدید، اطلاعات سرپرستان خانوار ثبت نام شده تا ۲۴ خردادماه به سامانه https://my.gov.ir ارسال می شود. لیست سرپرستان خانوار جدید واجد شرایط دریافت کمک هزینه پس از انجام آزمایشات دقیق توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سپس توسط آن وزارتخانه در اختیار سازمان هدفمندی کمک هزینه قرار گرفت.

اگر طبق اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این سرپرستان جزو دهک های اول تا سوم شناسایی شوند، مبلغ ماهیانه به ازای هر نفر ۴۰۰ هزار تومان و در صورتی که یکی از این دهک ها شناسایی شوند، می باشد. . از دهک چهارم تا نهم مبلغ ۳۰۰ هزار تومان در ماه است. به حساب هر فرد واریز می شود.

لازم به ذکر است کمک‌های نقدی ماه‌های اردیبهشت و خرداد با عنوان معوقه مانند کمک تیرماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود. در زمان پرداخت یارانه نقدی در مرحله ۱۳۷ (تیرماه سال جاری) مبلغ یارانه به سرپرستان خانوار واریز نشده است که به معنای نگهداری این افراد در دهک دهم است. واجد شرایط ارزیابی و کمک هزینه از طرف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شناخته شده است.

معترضان به عشرهای اعلامی یا قطع کمک بلاعوض از اردیبهشت ۱۳۰۱ می توانند جهت ثبت اعتراض یا پیگیری به سامانه اطلاع رسانی وزارتخانه به نشانی https://hemayat.mcls.gov.ir مراجعه و درخواست کنند. مروری بر عشر آنها. با پست صوتی ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ تماس بگیرید.

واریز معوقات کمک بلاعوض به حساب ناظر متقاضی بررسی اعشاری

خاطرنشان می‌شود کمک‌های نقدی خانواده‌هایی که در اردیبهشت ماه کسر شده و درخواست رسیدگی در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را داشته‌اند، در صورتی که در دهک‌های اول تا نهم بررسی‌شده باشند. . یارانه نقدی وزارت رفاه برای ماه های اردیبهشت و خرداد با عنوان معوقات آخر هفته به حساب آنها واریز می شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از مجموع ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=304317