بهداشت داخلی – چیست و چرا مهم است؟

بهداشت داخل خانه به اندازه دوش گرفتن یا مسواک زدن مهم است. اگرچه بهداشت داخلی چیزی نیست که به اندازه کافی در مورد آن می شنویم، اما عاقلانه است که از قوانین بهداشت داخلی پیروی کنیم تا بهترین باشیم.

تمیز بودن چیزی بیش از تمیز کردن سطح بدن شماست – سلامت درونی و بیرونی به رعایت بهداشت خوب برای سالم ماندن بستگی دارد. عدم رعایت بهداشت داخلی می تواند منجر به بیماری، کند شدن سیستم ایمنی، ضعیف شدن مو، پوست و ناخن، روده و سیستم گوارشی ناکارآمد و موارد دیگر شود. علائم بدن نجس به ندرت درمان می شود. با داروها و قرص‌هایی برای هر پیشنهاد، غیرمعمول است که پزشکان و متخصصان سلامت بیماران را تشویق کنند تا روی عادت‌هایی که ریشه علائمی است که تجربه می‌کنند کار کنند. ناراحتی هایی که “طبیعی” در نظر گرفته می شوند عبارتند از بوی بدن، بی حالی، خستگی، مشکلات خلقی و بیماری ها. بوی بدن یکی از پیامدهای رایج عدم رعایت بهداشت داخلی است. ننوشیدن آب کافی، خوردن غذاهای ناسالم، مصرف نوشابه، شکر تصفیه شده، آرد تصفیه شده، گندم، طعم دهنده های مصنوعی، رنگ های مصنوعی و غذاهای بسته بندی شده که حاوی سطوح بالای مواد نگهدارنده هستند، کبد را بیش از حد تحت فشار قرار می دهند و سیستم گوارش را کند می کنند.

روده‌ها با ماده‌ای که نمی‌تواند آن‌ها را پردازش کند، به مجموعه‌ای از علائم ناخوشایند مانند گاز، اجابت مزاج ناقص، اسهال و احساس سنگینی کلی در روده منجر می‌شود. پاکسازی روده بزرگ که روده بزرگ را عمیقاً تمیز می کند، بهترین راه برای خلاص شدن از شر مواد فاسد مدفوع است که ذرات غذای هضم نشده ای که سال ها در سیستم ما وجود دارند، به جا مانده است. چای سم زدایی گیاهی، رژیم روزانه آبمیوه، و عادات پاک همه گام هایی هستند که می توانید برای داشتن بدنی تمیز از درون و بیرون بردارید.

بوی بدن را می توان با چای نعناع مانند نعناع یا گیاهان آشپزخانه مانند ریحان و آویشن کاهش داد. زیرا چای نعناع به راحتی در دسترس و بی خطر است. هر کسی می تواند از آن به عنوان راهی برای بوی تمیزتر و تازه تر استفاده کند. دمنوش نعناع نفس و همچنین بدن را تمیز می کند و یک نوشیدنی گرم یا سرد محبوب می سازد. تبدیل بهداشت داخل خانه به یک تجربه لذت بخش بهترین راه برای پذیرش سبک زندگی است. میوه‌های تازه، سالادها، آب‌میوه‌های سبز و مکمل‌های غذایی همگی در جهت رسیدن به هدف عمل می‌کنند.

مهمتر از همه، ثبات کلیدی است. میوه‌ها و سبزیجات تازه در تمیز کردن و جلوگیری از آن کوتاهی نمی‌کنند. کار آنهاست. بهداشت داخل خانه می تواند به آسانی خوردن غذا باشد که به نظر عالی نیز می رسد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر