بهترین برنامه کاهش وزن – برنامه خود را برای بهترین نتایج شخصی کنید

تعریف بهترین برنامه کاهش وزن برای همه یک تمرین بیهوده است. با این حال، پیدا کردن بهترین برنامه کاهش وزن که به طور خاص برای شما طراحی شده است بسیار ساده تر است.

سفارشی برای شما

اولین چیزی که باید تعیین کنید این است که آیا در حال حاضر یک برنامه غذایی سالم می خورید یا خیر. چه غذاهایی می خورید یا از خوردن آنها امتناع می کنید؟

دومین موردی که باید تعیین کنید نحوه غذا خوردن است. آیا همیشه پشت میزی با فضای کامل می نشینید یا هر چیزی را که در دسترس است می گیرید و در حال فرار می خورید؟

سپس باید تصمیم بگیرید که چقدر مایل به تغییر عادات غذایی مادام العمر هستید. رژیم غذایی، کاهش وزن و سپس بازگشت به همان عادات غذایی و سبک زندگی که در وهله اول باعث اضافه وزن شما شده است، فایده چندانی ندارد.

کاهش وزن و بازگرداندن مجدد آن، استرس زیادی را به بدن شما وارد می کند. شما نیازی ندارید یا نمی خواهید که این اتفاق بیفتد. مناسب ترین تدبیری که می توانید برای یافتن بهترین برنامه کاهش وزن برای خود به کار ببرید، نوشتن اهدافتان است. این باید یک تلاش بسیار شخصی باشد.

اهداف شخصی شما

آیا فقط به کاهش وزن سریع علاقه دارید؟

اغلب کاهش وزن سریع تنها هدفی است که افراد در ذهن دارند. شاید بخواهید تابستان امسال در ساحل زیبا به نظر برسید. یا می خواهید برای تجمع مجدد کلاس خود لاغرتر باشید. تلاش برای باریک کردن دور کمر برای تناسب با لباس عروسی شما اغلب دلیلی برای کاهش وزن سریع است.

بعد از کاهش وزن

سپس باید از خود بپرسید که پس از کاهش وزن چه برنامه ای دارید. اگر دوباره همه چیز را به دست آورید اشکالی ندارد؟ (این توصیه نمی شود.) یا به دنبال تغییر مادام العمر در رفتارهای غذایی خود برای کاهش وزن طولانی مدت هستید؟

چرا به کاهش وزن علاقه دارید؟ آیا نگران وضعیت سلامتی خاصی هستید؟

اگر هستید، مراجعه به پزشک به منظور ایجاد یک خط پایه برای آزمایش های پزشکی خاص مربوط به شرایط مربوط به شما است. در این سناریو، می توانید رژیم غذایی خود را در جهت تثبیت وضعیت سلامتی تنظیم کنید. آزمایش پایه را می توان با آزمایش های بعدی در صورت تکرار آنها مقایسه کرد.

اگر می‌خواهید آزمایش‌های پزشکی اولیه را انجام دهید، توصیه می‌شود که تمام آزمایش‌های بعدی در یک مرکز انجام شوند. این یکنواختی بیشتری را برای نتایج آزمایش فراهم می کند.

در مورد نظارت بر یک وضعیت تهدید کننده سلامت خاص، چه دیابت، بیماری قلبی یا چاقی، باید یک برنامه غذایی سالم را انتخاب کنید که کاهش وزن آهسته اما ثابت را امکان پذیر می کند. این باعث کاهش استرس بر روی بدن شما می شود، که مخصوصاً اگر قبلاً یک وضعیت تهدید کننده سلامتی داشته باشید بسیار مهم است.

بهترین برنامه کاهش وزن چیست؟

بنابراین، بهترین برنامه کاهش وزن چیست؟

بستگی به نیازها و اهداف شما دارد. موضوع گسترده ای که بهترین برنامه کاهش وزن برای شماست، نیازمند نگاه دقیق تر به تمام جنبه های این موضوع محبوب است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر