بسیج کارگزاران خدمات شهری برای اجرای طرح های خدماتی منطقه ۱۱


به گزارش خبرگزاری فارس، احمد محرابی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه از ارائه خدمات شهری در طرح خدمات رسانی خبر داد و گفت: از ۲۸ تا ۲۶ شهریورماه خدماتی مانند احیای خدمات شهری ارائه می شود. فضاهای سبز، روشنایی معابر، مکانیزه شدن پل ها و رنگ آمیزی دیوارهای زشت به نفع شهروندان خواهد بود.

وی با اشاره به جزئیات خدمات و ساماندهی شهرداری در این منطقه گفت: ارسال مخازن فلزی معیوب برای تعمیر و بازیافت، ارسال تانکرهای آب برای پاشیدن آب در خیابان ها، اعزام گروه های جمع آوری سگ های ولگرد و توزیع طعمه های سمی از جمله این موارد خواهد بود. فعالیت های این طرح

محرابی درباره نظافت و شستشوی پل ها گفت: نظافت و شستشوی پل های مکانیکی و در صورت نیاز پلی کربنات این پل ها در چهار منطقه منطقه ۱۱ در دستور کار قرار دارد.

معاونت خدمات شهری منطقه ۱۱ گفت: علاوه بر نوسازی بوستان ها، نصب تجهیزات بدنسازی، کف سازی زمین بازی کودکان و نوسازی سرویس های بهداشتی در هر چهار منطقه اجرا می شود.

محرابی خاطرنشان کرد: رنگ آمیزی تقاطع های ۱۷ محله و پوشش دیوارهای زشت نیز در دستور کار قرار دارد و تمامی اقدامات با جمع آوری عوامل اجرایی خدمات عمرانی تا یک هفته آینده انجام می شود.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید