رژیم لاغری سریع

برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی با حضور ۱۴۰۰ جهادگر بسیجی در یزد


 سردار حسین زارع کمالی، جانشین فرمانده ارشد سپاه الغدیر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از یزد، با بیان این‌که در راستای رزمایش جهادگران فاطمی در شهرستان خاتم، قرارگاه پیشرفت و آبادانی در شهرهای هرات و مروست تشکیل شده است، اظهار کرد: ۲۵۰ جهادگر بسیجی در قالب ۳۰ گروه جهادی در شهرستان خاتم مشغول به فعالیت هستند.

وی افزود: خوشبختانه طرح‌های بسیار خوبی در این رزمایش دنبال شده که نشان دهنده پابکار بودن جهادگران بسیجی و حضور خوب و مستمر آنهاست.

سردار زارع کمالی گفت:‌ رزمایش جهادگران فاطمی از ۱۷ اردیبهشت ماه به مدت ۱۰ روز با مشارکت بیش از ۱۴۰۰ جهادگر بسیجی در قالب ۲۰۰ گروه بسیجی در بخشخای مختلف استان در حال برگزاریست.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر خاطرنشان کرد: این گروه‌های جهادی فقط صرف این ۱۰ روز رزمایش نیست بلکه بعد از این ایام نیز اعزام این گروه‌ها به مناطق مختلف را شاهد خواهیم بود تا بتوانیم شعار «با مردم، در کنار مردم» را برای توفیق خدمت رسانی به مردم کم توقع که بیشترین خدمات را به نظام و انقلاب ارائه کرده‌اند، محقق کنیم.

وی از جمله اقدامات گروه‌های جهادی استان یزد در شهرستان خاتم را مرمت و تعمیر ۲۲ باب منزل محرومین دانست و بیان کرد: این برنامه در استان شامل ساخت ۱۰۰ واحد مسکونی برای نیازمندان در سال جاری است که با توجه به پیشرفت خوبی که دارند، امیدواریم تا پایان سال افتتاح آنها را شاهد باشیم.

سردار زارع کمالی در ادامه از فعالیت ۵۰ پزشک مختصص در قالب ۱۰ گروه جهادی در منطقه خبر داد، تصریح کرد:‌این گروه‌ها خدمات درمانی و دارویی رایگان را در تخصص‌های مختلف به مردم شهرستان ارائه می‌دهند.

وی با اشاره به فعالیت یک گروه جهادی از جامعه طلاب در منطقه، گفت: سه گروه دامپزشکی را در شهرستان جهت واکسیناسیون دام‌ها و ارائه خدمات دامپزشکی به ویژه در مناطق عشایری شهرستان در این رزمایش داریم.

جانشین فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد در ادامه حضور چهار گروه جهادی فرهنگیان جهت مشاوره تحصیلی را در این رزمایش یاد آور شد و گفت: علاوه بر این گروه‌های مختلف دانش اموزی و دانشجویی از اقشار مختلف بسیج در شهرستان فعالیت دارند.

انتهای پیام/الف
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید