بروزرسانی استادیوم شهید وطنی/ رنجرز: وطنی تا ۱۵ آگوست آماده است


به گزارش خبرگزاری فارس از قائم شهر، کمیته اجرایی پروژه تکمیل و تجهیز ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر در آستانه آغاز لیگ برتر ایران تشکیل جلسه داد.

ایزد سیف الله پور مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران در جلسه کمیته اجرایی تکمیل و تجهیز ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر با حضور حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان مازندران شرکت کرد.

حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر گفت: ورزشگاه شهید وطنی آماده میزبانی از مسابقات لیگ برتر است.

حسن رنگرز در خصوص روند آماده سازی ورزشگاه شهید وطنی گفت: برای آماده سازی این ورزشگاه برای لیگ برتر زحمات زیادی را متحمل شدیم و طبق برنامه پیش رفتیم تا پروژه استانداردسازی شهید وطنی را تکمیل کنیم. زمین چمن این ورزشگاه تا شروع لیگ برتر آماده میزبانی مسابقات است و ورزشگاه مناسبی برای تیم بزرگ پارچه ای فراهم کرده ایم.

وی افزود: ورزشگاه ملی تا ۲۴ مردادماه آماده است و تیرک دروازه ها و نیمکت ها نیز طبق درخواست مسئولان است و تمام تلاش خود را برای استانداردسازی ورزشگاه انجام داده است.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در پایان گفت: سیلابی که یکی دو روز گذشته آغاز شده مشکلی برای ما ایجاد نکرده است. چون زهکشی خیلی خوب انجام شد و ورزشگاه شهید وطنی با مشکلی مثل آبگرفتگی مواجه نشد.

نساجی سرمربی نساجی مازندران در گفتگو با روابط عمومی باشگاه در خصوص دیدارهای لیگ برتر و دیدار با شاگردان میس رفسنجان در هفته اول افزود: در هفته اول به جای اینکه به تساوی و حریف خود فکر کنیم، باید در نظر بگیریم. مراقبت از میزبانی با ما.” ۲۹ اسفندماه سال گذشته که رئیس جمهور به همراه اعضای هیئت دولت به مازندران سفر کرد، در نشست خبری پایانی این سفر از خانه‌بدوشی نساجی انتقاد کرد و دستور داد تا استادیوم خانگی این تیم در ۴ ساعت آینده تکمیل شود. حداکثر ماه.

وی افزود: رانش منتهی به عملیات اجرایی مربوط به آماده سازی زمین برای کاشت چمن پس از چند روز انجام می شود. تقریباً ۵ ماه از وعده رئیس جمهور می گذرد. آقایان! چه کار می کنی چرا نباید در هفته اول میزبان حریف باشیم؟

مطهری یادآور شد: قرار بود ورزشگاه شهید وطنی تا پایان تیرماه آماده تحویل به ما شود اما چه شد؟ من و مدیرعامل باشگاه به طور جداگانه به وطنی رفتیم تا بررسی کنیم و ببینیم وضعیت چگونه است، اما روند تکمیل و تجهیز برای میزبانی لیگ برتر راضی کننده نبود. نکته تاسف بار این است که برخی از آقایان می گویند شما هفته اول میزبان نخواهید بود، بنابراین یک هفته دیگر فرصت داریم تا چمن و نقص ورزشگاه را آماده کنیم!

وی با اشاره به یک سال دوش خانگی نساجی و سال ها بازی روی چمن مصنوعی افزود: دو سالی است که برخی از مسئولان استانی و شهرستانی با ناآگاهی دوش خانگی نساجی را به شوخی خاص و رایج تبدیل کرده اند. قبلاً این افتخار را داشتم که به عنوان دستیار استادم مجید جلالی در نساجی با این تیم و هوادارانش همکاری کنم. دلیل اصلی پذیرفتن این مسئولیت، جمعیت پرشور نساجی و فضای فوق العاده ورزشگاه وطنی بود. دو سال است که قول باشگاه نساجی را می دهند اما نتوانسته اند برای ما زمین چمن بسازند.

سرمربی نساجی گفت: در دولت قبل معاون آقای نوبخت قول داده بود اما ورزشگاه برای میزبانی از حریفان دیگر استان ها آماده نبود و اکنون حتی با گذشت ۵ ماه از دستور آقای رئیسی نتوانسته اند. به وعده رئیس جمهور عمل کنید.

مطهری در گفتگو با روابط عمومی باشگاه نساجی گفت: الان در کمپ گرین پارک کارتپه می بینم که ۵ زمین چمن عالی برای تمرین در یک منطقه کوچک دارند اما در استان سرسبز مازندران دوستان هنوز نتوانسته اند تحویل دهند. یک زمین چمن مناسب، پشیمان و پشیمانم. چرا هیچکس به فکر نساسی و طرفدارانش نیست؟ چرا رضا حدادیان مالک پرتلاش باشگاه را تنها گذاشت؟ آماده سازی و تحویل ورزشگاه وطنی برای میزبانی از مسابقات حداقل حق نساجی و مازندرانی هاست.

وی افزود: مفصل با مدیران باشگاه صحبت کرده ام و از طریق همین تریبون اعلام می کنم که حاضر نیستیم در هفته اول لیگ برتر به غیر از شهید وطنی از تیم مس رفسنجان در ورزشگاه میزبانی کنیم. این حرف من به احترام و خواهش من از هواداران پرشمار نساجی مازندران است که حتی اگر این بازی ۳ بر صفر به نفع حریف اعلام شود، در هیچ ورزشگاهی غیر از شهید وطنی بازی نخواهیم کرد و مسئولیت مستقیماً بر عهده دارد. آنها آقایانی که سهل انگاری کرده اند و می کنند.

به گزارش فارس؛ کمتر از دو هفته تا شروع لیگ برتر باقی مانده و هنوز مشخص نیست که آیا ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر به اولین بازی نساجی در لیگ برتر می رسد یا خیر!؟

انتهای پیام/۸۶۰۵۹/ج
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید