بررسی واقعیت دانشگاه – آنچه دانش آموزان و والدین باید بدانند – قبل از رفتن

به‌عنوان پدر پنج فارغ‌التحصیل اخیر کالج و مشاور مالی برای بیش از ۳۰ سال، اطلاعات دست اولی از واقعیت‌های پس از کالج داشتم. اگر در حال آماده شدن برای اعزام دانشجو به دانشگاه در چند سال آینده هستید، حتما این موارد را مرور کنید و چشمان خود را باز نگه دارید.

دوره تعدیل:

یک دانش آموز قبل از اینکه در کالج پیشرفت قابل توجهی داشته باشد یک دوره سازگاری را پشت سر می گذارد. ممکن است یک هفته، یک ماه یا حتی بیشتر طول بکشد، اما آنها به این زمان نیاز دارند تا با تجربه جدید کالج راحت شوند. بنابراین صبور باشید، اجازه دهید این اتفاق بیفتد و حمایت کنید.

دانش آموزان به تنهایی هستند:

اساتید کالج برای گرفتن دست شما یا دعوت شما به کلاس حاضر نیستند. اگر موفق شدید یا شکست خوردید، این به شما بستگی دارد که تلاش کنید. این زمانی است که دانش آموزان برای توسعه انضباط شخصی، مدیریت زمان و مهارت های ارتباط اجتماعی نیاز دارند. اگر این کار را به خوبی انجام دهید، تجربه دانشگاه شما روان تر خواهد شد و موفق تر خواهید بود.

دانش آموزان وقت آزاد زیادی دارند:

دانش آموزان جدید باید راه هایی بیابند تا این اوقات فراغت را با فعالیت های سازنده پر کنند. بازی های ویدیویی و مهمانی ها سازنده نیستند. به یک باشگاه دانشگاهی یا ورزش های تیمی بپیوندید. زمانی را برای ورزش منظم در باشگاه تعیین کنید. با چند دوست جدید، وعده های غذایی را به یک زمان اجتماعی تبدیل کنید. و بازدید از اساتید خود را فراموش نکنید. اگر سوالی دارید یا نیاز به کمک اضافی دارید، قرار ملاقات بگذارید. اگر معلمان شما نام شما را بدانند، فقط می تواند به نمرات شما کمک کند.

دانش آموزان حداقل یک بار رشته خود را تغییر می دهند:

اجازه ندهید این موضوع مانع برنامه فارغ التحصیلی شما شود. مطمئن شوید که برای هر کلاس AP دبیرستانی که شرکت کرده اید اعتبار دارید و برای اعتبار اضافی کالج در امتحانات CLEP شرکت کنید. اینها به شما کمک می کند تا در برنامه پیش بروید. همچنین در نظر گرفتن ۱۸ واحد در هر ترم. اکثر کالج ها برای شرکت در شش کلاس به جای پنج کلاس هزینه اضافی دریافت نمی کنند. زودتر یا به موقع فارغ التحصیل شوید.

دانش آموزان در مهمانی ها شرکت می کنند و در معرض الکل، رابطه جنسی و مواد مخدر قرار می گیرند:

متأسفانه، این بخشی از زندگی دانشگاهی است، بنابراین آن را بپذیرید، در مورد آن صحبت کنید و سعی کنید حمایت کنید. مطمئن شوید که در مورد ایمنی، سابقه تجاوز جنسی، بیماری های مقاربتی، نوشیدن مشروبات الکلی زیر سن قانونی صحبت کنید و همیشه بدانید که در نوشیدنی شما چه چیزی وجود دارد. به آنها یادآوری کنید که پیاده روی دسته جمعی در محوطه دانشگاه ایمن تر از سوار شدن بر ماشینی پر از دانشجویان مهمانی است. تنش را متعادل کنید، صادق باشید، ارزش های خود را به اشتراک بگذارید و اعتماد کنید که آنها تصمیمات خوبی خواهند گرفت.

دانش آموزان پول والدین خود را صرف موارد غیر ضروری می کنند:

بازی‌های ویدیویی، آی‌پاد، فیلم‌ها و بسیاری موارد دیگر هر ساله با پولی که برای کتاب‌های درسی یا وعده‌های غذایی می‌پردازید خریداری می‌شوند. قبل از رفتن با دانش آموزان خود صحبت کنید… به آنها بگویید که پول آموزش فقط باید برای نیازهای آموزشی استفاده شود.

زندگی پردیس مانند تعطیلات است:

هیچ کس دستور کار روزانه خود را تحمیل نمی کند. دانش‌آموزان تصمیم می‌گیرند که چه کاری باید انجام دهند یا نه. سالن‌های غذاخوری پردیس روزانه صدها مورد را با هدیه‌های «همه چیزی که می‌توانید بخورید» سرو می‌کنند. فعالیت های اوقات فراغت شامل همه چیز از والیبال گرفته تا غواصی است. کلوپ های عکاسی، کامپیوتر و صدها فعالیت دیگر وجود دارد. آیا جای تعجب است که برخی از دانشجویان هرگز نمی خواهند فارغ التحصیل شوند؟

دانش آموزان وزن اضافه می کنند … به خصوص دانش آموز جدید:

این “دانشجوی جدید ۱۵” بدنام برای بسیاری از دانش آموزان یک واقعیت است. مقدار و تنوع غذا به تنهایی باعث افزایش پوند می شود. دسر فودکورت، با ده ها گزینه در هر وعده، مطمئناً بسیاری از دانش آموزان را جذب می کند. با اضافه شدن غذای سرخ شده و مصرف الکل به تصویر، سخت تر می شود. با دانش آموز در مورد عادات غذایی خوب، ورزش منظم و حفظ وزن مناسب صحبت کنید.

دانشگاه اهمیتی نمی دهد که به موقع تمام کنید:

از نظر مالی برای آنها بهتر است که شما پنج یا شش سال برای گرفتن مدرک خود وقت بگذارید. این مسئولیت شماست که در مسیر درست بمانید. مطمئن شوید که می دانید کدام کلاس ها را برای سرپا نگه داشتن نیاز دارید. پس از هر ترم، با مشاور دانشجویی خود ملاقات کنید تا مطمئن شوید که با سرعت آن آشنا هستید.

در نهایت – پس از فارغ التحصیلی، به طور کامل برای دنیای کار آماده نخواهید شد:

مدرک شما درهایی را باز می کند، اما در شش ماه اول بیشتر از چهار (یا بیشتر) سال کالج، “در حین کار” یاد خواهید گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوعات و سایر کتاب های این نویسنده، لطفا به وب سایت یا صفحه نویسنده آمازون کمتر

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر