بردیف: در دفاع اشتباهات بزرگی داریم/ تراکتورسازی دو بازیکن در دفاع و حمله داریم


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریزقربان بردیف در نشست خبری پس از بازی با ذوب آهن و تساوی مقابل این تیم گفت: می دانستم بازی ما سخت خواهد بود و همینطور هم شد. هنوز در دفاع اشتباهات بزرگی داریم و در بازی اول نتوانستیم آن را جبران کنیم. در نیمه دوم امیدوار به نظر می رسیدیم و تقریباً خوب بازی کردیم. امیدوارم در بازی های آینده هماهنگ بازی کنیم. فکر می کنم یکی دو بازیکن داریم که باید آنها را جذب کنیم. امیدوارم بتوانیم بازیکنان مورد نظر خود را جذب کنیم.

سرمربی تراکتورسازی درباره اینکه تیمش در نیمه اول خوب بازی نکرد، گفت: درباره اشتباهات خط دفاعی صحبت کردم و اشتباهاتی که در تمرین انجام دادیم متاسفانه تکرار شد. ما بیشتر کار می کنیم. من هم با شما موافقم که نیمه اول خیلی خوب نبود، اما روز گذشته گفتم برای بازیکنان خارجی و کسانی که اضافه شده اند به زمان نیاز داریم.

وی در خصوص عملکرد بازیکنان خارجی تراکتورسازی گفت: گوستاوو بازیکن خوبی است اما امروز نتوانست بازی کند، آلوز هم در نیمه اول کار سختی داشت اما در نیمه دوم بهتر شد. مطمئنم تیم ما خوب خواهد شد، اما به زمان نیاز داریم. در ۲ بازی که داشتیم در نیمه دوم بهتر بودیم مخصوصا در حمله کمی صبر کنید امیدوارم تیم بهتری داشته باشیم.

وی درباره دلیل عصبانیت کیانی گفت: فقط از نیمه دوم راضی هستم. مهدی کیانی در زمان ورودش خوب بازی کرد و من از عملکرد او راضی هستم. همانطور که گفتم مجبور شدیم SD را کنار بگذاریم زیرا مهاجم مرکزی نداشتیم. می خواهیم از این مرحله به حریف فشار بیاوریم و تنها چیزی که می توانم بگویم این است که تا نیمه دوم صبر کنیم تا ۹۰ دقیقه کامل بازی کنیم.

بردف در مورد اینکه آیا از دو بازی خود راضی است یا خیر، گفت: نمی توانم راضی باشم چون یک بازی را باختیم و یک بازی را مساوی کردیم. البته برای ارتقای کیفیت تیم منتظر بازی ها هستیم. مطمئن باشید پیروز خواهیم شد و خوب خواهیم بود.

سرمربی تراکتورسازی در نشست خبری در پاسخ به این سوال که چند هفته طول می کشد تا تراکتورسازی به شرایط خوبی برسد، گفت: دیروز گفتم ۵ هفته زمان نیاز داریم تا بازی هایمان یکنواخت باشد و امیدوارم همینطور باشد. مانند آن

سرمربی تراکتورسازی در ارتباط با بازیکنانش خاطرنشان کرد: حرف ها را می فهمم و می توانم با آنها صحبت کنم. من با بازیکنانم سازگار هستم و نشانه هایی از خود نشان می دهم، آنها می دانند چه کار کنند، مشکلی در این زمینه نمی بینم. دیدم حرفم را فهمیدند و هر کاری می خواستم کردند.

بردیف درباره خرید تراکتور نیز گفت: باید برای خط حمله و دفاع بازیکن بگیریم. نمی توانم اسامی را اعلام کنم چون امروز و فردا تصمیم گیری می شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تحت فشار ذوب آهن بوده است، گفت: فکر نمی کنم تحت فشار تیم رقیب بودیم. ناراحتی من این است که می دانستیم چه اتفاقی می افتد، در تمرینات کار کردیم، اما دوباره این اتفاق افتاد و گل خوردیم، باید در این زمینه بیشتر تمرین کنیم و راه حل دیگری وجود ندارد.
انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید