برخی نهادهای حاکمیتی به اجرای طرح PASS اعتقادی ندارند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، محسن آخوندی با اشاره به فرارسیدن هفته مبارک و لزوم زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا گفت: برای شش ماهه اول سال جاری تفاهم نامه منعقد شد. آه تو بنیاد شهید و دستگاه اجرایی برای قدردانی از خانواده های شهدا و ایثارگران برنامه ای امضا کردند، این برنامه با استقبال خوب مدیران اکثر دستگاه ها در حال اجراست اما برخی دستگاه ها در این زمینه عملکرد خوبی ندارند.

محسن آخوندی افزود: سازمان امور بین الملل در راستای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت، برای تمامی نهادها و دستگاه های اجرایی مکلف شده است که حداقل یک درصد از اعتبار خود را در خودبخشی هزینه کنند. – ایثار و شهادت موضوع بند ۱ تبصره ۹۰ بند ۲۹ .

وی افزود: استان قزوین سه هزار شهید، بیش از ۷ هزار و ۴۰۰ جانباز و حدود ۷۰۰ نفر را از وضعیت ویژه آزاد کرد. آه تو این ایثار و شهادت است و امیدواریم مدیران نیز با پیروی از تذکر و قدردانی از رشادت های فرزندان دلاور قزوینی با حضور در منزل شهدا و خانواده های معظم شهدا، ایستادگی و مقاومت آنان را گرامی بدارند.

آخوندی خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم به ویژه رئیس جمهور و در استان، استاندار و مدیریت ارشد استان مورد توجه ویژه قرار دارند. آه تو وی افزود: برای شش ماهه اول سال ۱۵ سهمیه دارند ایتاگار برای تمام تجهیزات ثابت است و به عنوان یک ابزار ارزش گرا برای مدیران دغدغه مند این موضوع مهم به عموم ارائه می شود.

در نهایت مشاور استاندار و مسئول هماهنگی کار ایثارگران بر برنامه ریزی استاندار و تمامی دستگاه های اجرایی استان تاکید کردند که در هفته دفاع مقدس از خانواده های معظم، جانبازان و آزادگان سرکشی کنند. . مشاوران تشکل های ایثارگران، طرح شکرگزاری را با همکاری بنیاد شهید استان در نظر گرفته اند تا در این زمینه فعالانه و مسئولانه فعالیت کنند. اجرا و ارسال گزارش تصویری و مکتوب به بنیاد شهید.