برای آگاهی از مراحل ایجاد یک فرم آنلاین


امروزه شاهد انجام بیشتر کسب و کارها به صورت آنلاین هستیم و بسیاری از امور از طریق این فضا مدیریت می شوند. برای شروع کار در وب، اگر برنامه نویسی بلد نیستید، باید با مفهوم فرم سازها آشنا باشید. فرم شامل فیلدهای مختلفی است که در آن اطلاعات مورد نیاز خود را وارد می کنید. فرم ها در انواع مختلفی دسته بندی می شوند که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارند و شما می توانید فرم های مورد نظر خود را با فرمت های مختلف طراحی کنید. لازم به ذکر است که برای کار با فرم ساز آنلاین نیازی به دانش برنامه نویسی نیست و می توانید انواع فرم های مورد نیاز خود را به راحتی و در مدت زمان کوتاهی ایجاد کنید. فرم پیشرفته قوانین زیادی دارد و اگر آموزش های لازم را انجام داده اید می توانید فرم پیشرفته را تهیه کنید. در ادامه توضیحات کامل تری را ارائه کرده ایم مانند:

کاربرد

بدون شک در زندگی عادی خود نیاز به طراحی و ساخت پرسشنامه و فرم های نظرسنجی را احساس کرده اید. کسب اطلاعات از افراد دیگر گاهی برای اهداف آزمایشی و گاهی برای جمع آوری اطلاعات ضروری است. جمع آوری اطلاعات از افراد مختلف شما را در معرض نظرات مختلفی قرار می دهد و با استفاده از این اطلاعات می توانید عملکرد متفاوتی را شاهد باشید. شاید تا به حال شروع به ایجاد پرسشنامه و توزیع فرم ها در بین مردم کرده اید تا به سوالات شما پاسخ دهند. اما به نظر شما آیا این فرم های کاغذی می توانند اطلاعات دقیقی به شما بدهند؟ البته در جمع آوری پرسشنامه ها مشکلاتی وجود خواهد داشت و درصد خطا نیز بالاست. بنابراین، فرم ساز آنلاین بهترین گزینه برای ایجاد فرم های مورد نیاز است. با استفاده از فرم آنلاین، پرسشنامه ها را در زمان کمتری توزیع و جمع آوری خواهید کرد. بنابراین، می توانید یک تحلیل کلی از نتایج نیز انجام دهید.

فرم ساز آنلاین

در قسمت قبل یاد گرفتیم که فرم های مورد نیاز ما به صورت آنلاین قابل طراحی و استفاده است. فرم سازهای آنلاین به انواع مختلفی دسته بندی می شوند و از این رو می توانید یکی از این فرم سازها را برای ایجاد فرم مورد نظر خود انتخاب کنید. فرم سازهای آنلاین روند فرم سازی را سرعت می بخشند، بنابراین می توانید فرم های مورد نظر خود را در زمان بسیار کوتاهی طراحی کنید. فرم ساز آنلاین ابزارهای مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید با استفاده از این ابزارها پیشرفته ترین فرم ها را برای خود طراحی کنید. فرم سازها به شما اجازه می دهند رنگ را تغییر دهید، فونت را تغییر دهید، زبان را تغییر دهید، قالب را تغییر دهید و بنابراین به پرسشنامه ها و فرم های نظرسنجی به دلخواه خود دسترسی داشته باشید.

برای آگاهی از مراحل ایجاد یک فرم آنلاین

مراحل آنلاین فرم ساز

همانطور که می دانید بسیاری از فرم سازهای آنلاین در فضای سایبری فعالیت می کنند. هر کدام از این فرم سازها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. ایپول به عنوان بهترین در بین آنها شناخته می شود که با خدمات بی نظیر خود توانسته رضایت بسیاری را جلب کند. برای تهیه پرسشنامه ها و نظرسنجی های مورد نیاز از IPOL باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. طراحی آنلاین پرسشنامه:

ایپول فرم ها و پرسشنامه های آنلاین آماده خود را در اختیار کاربران قرار داده است که به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید. اما اگر قصد ایجاد یک پرسشنامه خاص را دارید، می توانید یک صفحه خالی انتخاب کنید و سپس شروع به اضافه کردن سوالات خود کنید. بعد از اینکه سوالات خود را اضافه کردید، می توانید هر سوال را شخصی سازی کنید و تنظیمات دلخواه را روی آن اعمال کنید. اگر می خواهید یک فرم هوشمند ایجاد کنید، می توانید یک وابستگی بین سوال و قانون مورد نظر پیاده سازی کنید. توجه داشته باشید که می توانید طرح و قالب سوالات خود را نیز تغییر دهید.

  1. انتشار پرسشنامه:

پس از اینکه پرسشنامه خود را به طور کامل طراحی کردید، باید بهترین راه را برای توزیع آن بین مخاطبان هدف خود در نظر بگیرید. می توانید از روش های مختلفی برای انتشار پرسشنامه خود استفاده کنید. از مهم ترین روش های توزیع پرسشنامه می توان به: ایمیل، لینک وب، سوالات حضوری و میدانی، کیوسک، شبکه های اجتماعی مختلف، پیامک و … اشاره کرد.

  1. تجزیه و تحلیل برگه های پاسخ

تمامی اطلاعات جمع آوری شده در پرسشنامه به صورت آنی قابل دسترسی است. بنابراین، می توانید تمام پاسخ نامه ها را مرور کنید. علاوه بر اینکه می توانید تمامی پاسخ نامه ها را به صورت جداگانه مشاهده کنید، می توانید نمودارهای گرافیکی مختلف پرسشنامه را نیز مشاهده کنید. با کمک فرم های آنلاین می توانید آمار بسیار دقیقی از پرسشنامه های خود بدست آورید.

برای آگاهی از مراحل ایجاد یک فرم آنلاین

بهترین فرم ساز آنلاین

اگر بهترین سازنده آزمون آنلاین را برای ایجاد فرم های مورد نیاز خود انتخاب کنید، هیچ نگرانی بابت کیفیت فرم های خود نخواهید داشت. ایپول تمام تمرکز خود را بر روی جلب رضایت مشتریان خود گذاشته است و از این رو با کمک این سیستم شما توانایی طراحی بهترین و منحصر به فردترین فرم ها را خواهید داشت. Ipol ابزارهای مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد که به شما امکان می دهد ظاهر، رنگ، فونت و اندازه فرم خود را سفارشی کنید. سرعت به عنوان مهمترین مزیت ipol شناخته می شود تا بتوانید در کمترین زمان بهترین فرم را طراحی کنید. کارشناسان ایپول بهترین مشاوره را خواهند داشت و شما می توانید در تمام روزهای هفته با آیپول تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. مسئولان Ipol کمترین قیمت را برای فرم های هوشمند در نظر گرفته اند و شما می توانید فرم های سفارشی خود را در حداقل زمان دریافت کنید.

برگرفته از وب سایت https://epoll.pro/

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=307092