بخش بزرگی از توطئه دشمن معطوف به عملیات روانی است – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، نشست فصلی فرماندهان، معاونان و روسای فرج از طریق ویدئو کنفرانس با حضور سردار واحدی و فرماندهان انتظامی استان های سراسر کشور در ستاد فرماندهی این شهرستان برگزار شد. فرماندهی کل نیروی انتظامی

احمد واحدی وزیر کشور در این دیدار یاد و خاطره امام راحل و شهدای والامقام انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، حافظان حرم و حریم نظم و امنیت به ویژه شهید سپهبد حج را گرامی داشت. . قاسم سلیمانی و همکارانش وی بیان کرد: همچنین یاد و خاطره شهدای جنایت تروریستی شیراز را گرامی می داریم و برای فرمانده معظم کل قوا آرزوی طول عمر با سلامتی روزافزون داریم.

وزیر کشور افزود: حضور در محضر فرمانده، جانشین و رئیس سازمان فرج مایه سعادت است. ممکن است میدانم و از اقدامات مجاهدینمن متفکرانه و دلسوزانه از فرماندهان، افسران، کارکنان، اعضای درجه یک فراضا به خاطر نقششان در تامین نظم و امنیت و همه عزیزان و محافظان تجلیل می کنم. خداوند به شما قوت بدهد ممکن است خواهم گفت.

واحدی با اشاره به گستردگی ماموریت پلیس از مرز تا مرکز گفت: پلیس کشور در مراحل و موقعیت های مختلف از سیل، زلزله، آتش سوزی گرفته تا تلاش های دشمنان نظام اسلامی و عقیدتی پلید. خیر امنیت و خیر امید مجاهدین با قدردانی از تلاش، برای ایمنی مردم مزرعه مجاهدین ما یک نیروی پلیس برای خدمت به کشور و مردم هستیم.

ماموریت عربین صفحه ای طلایی در کارنامه افتخار فرج است

این افسر با پرهیز از ایفای نقش مطلوب و موثر فرج در کنگره معنوی و بزرگ اربین حسینی (ع) گفت: نیروی انتظامی در مأموریت اربین حسینی (ع) برگ زرین دیگری بر کارنامه افتخار افزود. یک سازمان انقلابی

وزیر کشور در ادامه گفت: به نیروهای پلیس قدرت، اختیارات داده شده است. مجاهدین و برخورد خردمندانه و مدبرانه در صحنه های میدانی و عملیاتی نمود پیدا خواهد کرد.

وحیدی با بیان اینکه دشمنان از پیشرفت کشور نگران و خشمگین هستند، افزود: جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف به موفقیت های مورد انتظار دست یافته است و این پیشرفت روزافزون خشم دشمنان و ایدئولوگ های خبیث این نظام و مردم را برانگیخته است.

وی افزود: دشمن از هر استراتژی و توطئه ای برای آسیب رساندن به کشور استفاده می کند آه تو اتخاذ می شود، تاکید کرد: بخش بزرگی از توطئه دشمن در این مرز و بوم است و رونق تمرکز بر عملیات روانی و شاهد داستان های دشمن بر اساس ما ترکیبی از دروغ و فریب و تمرکز بر جنگ و توطئه هستیم.

وزیر کشور با اشاره به تجربیات پلیس در ماموریت های مختلف گفت: متشکرم نیروی انتظامی کشور در زمینه مقابله با توطئه های دشمن و جنگ تلفیقی زحمات زیادی کشیده است و باید در قبال توطئه ها و تهدیدات جدید دشمن برخوردی قدرتمند، هوشمندانه و عاقلانه داشته باشیم.

اختیارات و اطلاعات پلیس برای حفظ امنیت

من باید بگویم؛ فرمانده کل انتظامی کشور نیز در این دیدار به تنوع، گستردگی و پیچیدگی ماموریت پلیس اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی همواره، حداکثر توان، مقتدر، باهوش و هوشمند در حوزه حراست است. امنیت، آرامش مردم و ارزش های والای انقلاب اسلامی و نظم و امنیت کشور پابرجاست هستند.

فراضه یک تشکل استانی، انقلابی و مردمی است سردار حسین اشتری یادآور شد: حمله دشمن به فراضه نشان از کارآمدی و کارآمدی این نهاد انقلابی، استانی و مردمی دارد و البته حمایت مردم از نیروی انتظامی بزرگترین سرمایه ماست.

عالی ترین مقام انتظامی کشور تاکید کرد: ما مدافعان انقلاب اسلامی و مردمی با عواطف و اعتقادات دینی، انقلابی و ولایی هستیم و امنیت مردم خط قرمز ماست.