بازدید استاندار مازندران از ورزشگاه وطنی/ اعلام حمایت از ساخت کمپ ورزشی «محفرجک»


به گزارش خبرگزاری فارس از قائم شهر، استاندار مازندران در آستانه آغاز فصل جدید لیگ برتر فوتبال کشور ضمن حضور در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر از ورزشگاه نساجی خانگی مازندران بازدید کرد.

ایزد صفولاپور مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران در نشست تخصصی استاندار مازندران در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر از تلاش های دولت برای ساخت این ورزشگاه قدردانی کرد و به برخی کاستی ها و نواقص فعلی اشاره کرد. ، گفت: باشگاه نساجی شایسته یک ورزشگاه با تمام امکانات لازم است. وضعیت ورزشگاه شهید وطنی درست شد و به تدریج وضعیت ورزشگاه شهید وطنی به گونه ای پیش می رود که بتوانیم میزبان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در آن باشیم. استادیوم

وی مهمترین دغدغه باشگاه و هواداران این باشگاه را در این سالها عدم آموزش پارچه ای به دلیل کمبود امکانات در مازندران عنوان کرد. مراحل قانونی آن طی شده و اختیارات رسمی به باشگاه نساجی داده شده است. مدارک و مجوز فعالیت.

سیف الله پور با اعلام اینکه برای شروع پروژه در این زمینه جلسات مختلفی با مسئولان داشتیم اما به نتیجه نرسیدیم، گفت: مالک باشگاه حدادیان قصد دارد پروژه بزرگی را برای حفظ آبروی استان انجام دهد. اعم از اینکه اردوی ورزشی باشد و یا استفاده از آن برای گردشگری، اقامت و تفریح ​​در میدان است. و است…

وی گفت: نتیجه اجرای این طرح و ایجاد صدها شغل به نفع مردم منطقه خواهد بود و مطمئنا با چنین فضایی باشگاه نساجی مازندران می تواند به منبعی تاثیرگذار در عرصه فوتبال و ورزش در کشور تبدیل شود. کشور. خیلی سال.

سیدمحمود حسینی پور استاندار مازندران در ادامه ضمن تشکر از همه زحمتکشان پروژه ورزشگاه شهید وطنی و تشکر ویژه از حسن نگاه رئیس جمهور به این پروژه که درخواست عمومی ورزش دوستان مازندران بود، گفت: طبق نظر کارشناسان و علاقمندان، پروژه تکمیل شود. طی ۴ ماه با دستور اکید رئیس دولت، اگرچه مدتی از آن زمان می گذرد، اما روند اجرای پروژه مطلوب بوده و کار به اتمام رسیده است. از نظر سخت افزاری آنچه که باید آماده می شد آماده استفاده است، اما نیازمندی های خاصی مانند تهیه یونجه با توجه به شرایط آب و هوایی وجود دارد و مدتی طول می کشد.

وی با اشاره به اینکه برای برپایی کمپ بزرگ و بین المللی در ماهافروجک مساعدت های لازم صورت می گیرد، گفت: مازندران یکی از بهترین نقاط آب و هوایی برای حضور بسیاری از کاروان های ورزشی در حوزه گردشگری ورزشی است. امکانات این منطقه..

استاندار مازندران از باشگاه نساجی خواست تا نقشه این اردو و همچنین برنامه کاری آن را در اختیار عموم قرار دهد، گفت: ساخت این کمپ مطمئناً منشا تحولات مختلفی در حوزه ورزش و به ویژه جوانان استان و با تمام توان چنین طرحی را اجرا خواهد کرد ما حمایت خواهیم کرد.

به گزارش فارس، نساجی مازندران در هفته اول لیگ برتر فوتبال کشور جمعه ۳۰ مرداد در خانه به مصاف میس کرمان می رود و باید دید که آیا ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر می تواند میزبان هفته اول لیگ باشد یا خیر. گزارش. یا نه!؟

انتهای پیام/۸۶۰۵۹/ج
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید