ایران خودرو کراس اوور ملی شناسایی شد


ایران خودرو کراس اوور ملی شناسایی شد

کراس اوور ملی «ریویرا» گروه صنعتی ایران خودرو با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت معرفی شد.

– اخبار مالی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از ایکوپرس، گروه صنعتی ایران خودرو کراس اوور ملی «ریرا» را معرفی کرد که لوکس ترین و مدرن ترین خودروی ملی با خودروهای مطرح اروپایی و بهترین طیف استاندارد و تجهیزات آسیایی است.
این خودروساز قصد دارد کراس اوور ‘Riviera’ را در مدل های مختلف به بازار عرضه کند و در ابتدا این کراس اوور در مدل V2 در بازار ایران معرفی می شود.
کراس اوور «ریویرا» ایران خودرو بر روی پلتفرم مدرن و جدید این شرکت به نام IKP1 توسعه یافته است.
این خودرو توانایی فراتر رفتن از تمامی استانداردهای ۸۵ گانه را دارد و می توان آن را با محصولات خودروسازان در زمینه ایمنی سرنشینان و راننده و همچنین ایمنی عابر پیاده مقایسه کرد.
ریورا ایران خودرو EF7 پلاس به موتور توربوشارژ یا TC7 پلاس مجهز است. موتور ۱.۷ لیتری ۱۶ سوپاپ توربوشارژ چهار سیلندر قادر است ۱۶۰ اسب بخار قدرت در ۵۰۰۰ دور در دقیقه و ۲۴۰ نیوتن متر گشتاور در ۱۶۰۰ تا ۴۵۰۰ دور در دقیقه تولید کند.
این خودرو لوکس ترین خودروی ملی به حساب می آید و با توجه به تجهیزات ایمنی و رفاهی متنوعی که برای آن در نظر گرفته شده است، می تواند با خودروهای وارداتی و خودروهای مدرن دنیا رقابت کند.
“ریرا” محصول جدید ایران خودرو که در زبان مازنی به معنای سبز باران و جنگل است، در سایت این شرکت در شهر بابل ساخته می شود و نام آن در محل تولید آن مناسب است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از مجموع ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=303784