رژیم لاغری سریع

اگر اسرائیل بخواهد بر انتخابات تأثیر بگذارد، مقاومت در کمین است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری النشره، «حسن فضل الله» نماینده فراکسیون «وفاداری به مقاومت» در پارلمان لبنان پس از شرکت در انتخابات این کشور گفت: امروز مردم لبنان از بزرگترین حق قانونی خود استفاده می‌کنند. شهروندان در جنوب لبنان در حال رأی دادن هستند و جنوب یک بخش اساسی در لبنان است و امروز باید به سوی مرحله بازسازی کشور حرکت کنیم.

وی ادامه داد: نفرت پراکنی در ساختن کشور و آینده لبنان جایی ندارد. ما به نظر مردم لبنان متوسل می‌شویم و آنچه مردم می‌خواهند را می‌پذیریم و به قانون پایبند هستیم. من از صبح در مناطق جنوبی حضور دارم و شاهد بوده‌ام که مردم آمدند تا معادله ارتش و مقاومت را تأیید کنند.

فضل الله اظهار داشت: حضور در این انتخابات برای اینکه ما قدرت جدیدی داشته باشیم که بتواند کشور را عادلانه بازسازی کند، ضروری است. ما نظر مردم لبنان را به حکمیت می‌پذیریم و خواهان اعمال آزادی هستیم و برای این آزادی خون داده‌ایم.

این نماینده لبنانی در پایان با اشاره به اینکه اگر مانور اسرائیل با هدف تأثیرگذاری بر انتخابات باشد، مقاومت در کمین نشسته است، افزود: ما بیشتر از همه به آزادی اعتقاد داریم و نظر کسی را تحت تأثیر قرار نمی‌دهیم و مردم احساس خطر نمی‌کنند زیرا جوانانی هستند که چشمانشان بیدار است.

انتخابات پارلمانی لبنان صبح امروز در سراسر این کشور آغاز شده و تا کنون رئیس جمهور، نخست وزیر و بسیاری از مقامات دولتی و حزبی در آن شرکت کرده‌اند.