اپلیکیشن های مراقبت از سالمندان! مراقبت در حال حاضر بسیار آسان تر است

شکی وجود ندارد که استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل درخواستی در خدمات گسترده، از رزرو آنلاین، تحویل غذا گرفته تا مراقبت از نوزاد، به شدت افزایش یافته است. در حالی که اپلیکیشن‌های گوشی‌های هوشمند مانند یک راهنمای کوچک برای هر یک از ما هستند که به ما کمک می‌کنند تا به محل کار برسیم، غذا سفارش دهیم یا صورت‌حساب‌ها را پرداخت کنیم، اکنون وارد عرصه خدمات مراقبت شخصی شده‌اند تا مطمئن شوند همه ما زندگی شاد و سالمی داریم. . این چیزی است که برنامه های مراقبت از همه چیز در مورد آن هستند! برنامه هایی که به جوانان کمک می کند تا از والدین سالخورده خود مراقبت کنند، حتی دور از خانه. علاوه بر این، برنامه‌هایی نیز وجود دارد که اعضای سالمند فعال یا پرانرژی را درگیر برخی فعالیت‌های با طراوت می‌کنند.

برای کوتاه کردن آن، تقاضا برای برنامه های مراقبتی در حال افزایش است. مردم در واقع از اپلیکیشن ها به عنوان ابزاری در دستان خود برای مراقبت از والدین سالخورده خود استفاده می کنند. اما، برنامه ها واقعا چه خدماتی را ارائه می دهند؟ نگاهی بیاندازید.

شماره ۱ خدمات مراقبت کامل

در وهله اول، یک اپلیکیشن مراقبت به مدیریت ایمن و صمیمانه سلامت سالمندان، برنامه های روزانه، عادات غذایی، فعالیت ها، مراقبت های پزشکی و غیره کمک می کند. کاربران فقط باید تمام جزئیات را وارد کنند و برنامه همه اطلاعات را سازماندهی می کند. آنها می توانند لیست کارهایی را ایجاد کنند، رویدادها را ذخیره کنند و یادآورها را تنظیم کنند. علاوه بر این، برخی از برنامه‌ها حتی به کاربران اجازه می‌دهند اسناد، مخاطبین ضروری، مجلات را روی اطلاعات سلامت ذخیره کنند تا در صورت نیاز بتوانند هر چیزی را که در دسترس است به دست آورند.

شماره ۲ خدمات خودمراقبتی برای سالمندان

اپلیکیشن‌ها به‌عنوان یک منبع عالی برای مراقبت از خود برای مراقبان به وجود آمدند تا سالمندان را در مورد چگونگی کاهش استرس و تقویت مثبت‌اندیشی راهنمایی کنند. این اپلیکیشن‌ها با ارائه آموزش‌هایی در مورد مدیتیشن، تمرین‌های آسان یوگا و تناسب اندام، دستور العمل‌های غذای سالم و ایده‌های تفریحی، به سالمندان کمک می‌کنند تا یک زندگی معمولی و سالم را آغاز کنند.

۳ راه حل برای مشکلات سلامتی

برنامه‌هایی نیز وجود دارد که به مراقبین کمک می‌کند تا راه‌حل‌هایی برای مشکلات سلامتی والدین یا هر عضو مسن پیدا کنند. آنها به مراقبان کمک می کنند تا با سایر کارشناسان مراقبت های بهداشتی یا مراقبانی که تجربه مشابهی را تجربه می کنند، تماس بگیرند و با آنها تعامل داشته باشند. با شنیدن یک موضوع، آنها ممکن است ایده های خود را به اشتراک بگذارند، راه حل های مطمئن، داروها را ارائه دهند یا با پزشکان، بیمارستان هایی که در آن سالمندان مربوطه می توانند به خوبی درمان شوند، تماس بگیرند.

۴ نکته در مورد مراقبت از سالمندان

برخی از برنامه‌ها برای ایجاد جامعه‌ای از اعضایی که درگیر مدیریت مراقبت هستند، تکامل یافته‌اند. هدف از چنین برنامه هایی ارائه صدها توصیه و نکته در مورد زندگی سالم و ایمنی سالمندان به مراقبین است.

اپلیکیشن‌های مراقبت‌کننده چیزهای زیادی در مورد نحوه مراقبت از والدین خود به مردم ارائه می‌دهند. به طور خلاصه، آنها از هر جهت به نسل امروز کمک می کنند تا با کنترل بیشتر بر فعالیت ها، سلامتی و سبک زندگی والدین خود، مراقبانی متخصص شوند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر