او مرا تهدید کرد که اگر استعفا ندهی سرش را روی سینه ات می گذارم


سیداحمد خاتمی گفت: سران اغتشاشات از بیرون تغذیه می شوند، پول می گیرند و راهنمایی می کنند، به عنوان عضو حقوقی مجمع تشخیص مصلحت نظام به من مراجعه کردند و تهدید کردند که اگر استعفا ندهی سرت را می گذاریم. قفسه سینه

به گزارش مرکز خبر حوزه، سید احمد خاتمی ظهر امروز در مراسم افتتاحیه مدرسه فقهی امیرالمومنین(ع) که با حضور اساتید، طلاب و طلاب حوزه علمیه قم برگزار شد. اغتشاشات و فتنه های اخیر و با ذکر آیه «والا یجالونا یوکاتلوناکم» گفت: فتنه ۷۸، ۸۸، پترول فتنه ۹۸ و ۱۴۰۱ که در مراحل پایانی آن هستیم، همه یک هدف داشتند و آن بس. برای براندازی نظام ولایی.

می خواهند نظام ولایی را براندازند

یکی از اعضای شورای عالی حوزه های علمیه افزود: همان براندازانی که می خواستند نظام نبوی را براندازند، امروز می خواهند نظام ولایی را براندازند و نمی توانند. شکی نیست که این تلاش ها حیاتی هستند.

وی در کنار آیه کریمه به آیه «خداوند برای نور الکافرین کامل است» اشاره کرد و توضیح داد: از دین و از هر جزء دین از جمله حجاب به طور کامل کنار نخواهیم کشید. حجاب حکم ثابت دین است و به فضل الهی نظام اسلامی از این حکم ثابت عدول نخواهد کرد. دشمن عقب نشینی می کند، این شلوغی ها و بحث ها برای این است که ما را از دین عقب نشینی کنیم و به یاری خدا تا آخرین انسان و تا آخرین نفس و تا آخرین قطره خون در این راه ایستاده ایم.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: طبق تعریف مقام معظم رهبری، آینده متعلق به آن دین است. آیه ۳۳ سوره توبه و ۹ سوره صف می فرماید: «کسی که رسولش را با هدایت و دین حق فرستاد، او بر همه دین می بیند و این را وعده نمی دهد». این آیه به این معناست که این آینده روشن قطعاً در دست دین است. باور کنیم که پرچم این دین و توحید در این برافراشته است. کشور

رهبران مشکل از بیرون تغذیه می شوند

وی با اشاره به اینکه به حکم خداوند باید برای شورشگران مجازات مثال زدنی در نظر گرفته شود، گفت: شکی نیست که شورشیان از بیرون تغذیه، حقوق می گیرند و هدایت می شوند. وزیر کشور نیز به همین موضوع اشاره کرد. او به عنوان یکی از اعضای قانونی مجمع تشخیص مصلحت نظام به من نزدیک شد و تهدید کرد که اگر استعفا ندهی سرش را روی سینه تو می گذارد! بعد از بررسی مشخص شد که از خارج تماس گرفته است!

مردم در شورش دشمن را شکست دادند

خاتمی در کنار مردم نبود، در اغتشاشات دشمن را ناکام گذاشت، گفت: به عنوان حوزه علمیه باید بگوییم که حوزه انقلابی بود، انقلاب کرد و انقلابی خواهد ماند. نسل پرورش یافته این مکتب و امثال آن باید خود را پاسدار انقلاب بدانند و این پاسدار اسلام است.