اولین ناشنوای دریافت کرد اسکار / اجتناب کرده اند سیلی زدن تا ترکیبی آوری پدرخوانده – خبرگزاری مهر | اطلاعات ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان


اسکار همه وقت لحظات وحشتناک شخصی را دارد، با این حال {هیچ کس} نمی توانست پیش سوراخ بینی تنبل کدام ممکن است سیلی ویل اسمیت به کریس راک چقدر دراماتیک {خواهد بود}.

اولین ناشنوای برنده اسکار / از سیلی زدن تا جمع کردن پدرخوانده ها

وقتی کریس راک طنز روی صحنه سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت کدام ممکن است منتظر فیلم بلند مدت جی آی جین ۲ است، ویل اسمیت سیلی خورد. او به طور غیرمستقیم به شریک زندگی ویل اسمیت ردیابی کرد کدام ممکن است مدتی بود {به دلیل} بیماری اوج شخصی را می تراشید. پاسخ ویل اسمیت این بود کدام ممکن است بلند شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیلی آهسته اجتناب کرده اند صحنه بالا سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کریس راک را محکم به گوشش زد. رفتار او به قدری مدیریت شده بود کدام ممکن است باعث سرگرم کننده سالن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهمانان در نظر گرفته شده کردند با منصفانه شوخی اجتناب کرده اند پیش تصمیم گیری شده مواجه شدند. با این وجود، در شکاف بین ادعا دنزل واشنگتن، واشنگتن سعی کرد او را آرام تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی کدام ممکن است اسمیت برای برداشتن جایزه اسکار روی صحنه سر خورد، اجتناب کرده اند آکادمی به خاطر رفتار شخصی عذرخواهی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت کدام ممکن است گاهی عشق بر منطق غلبه می تنبل.

با این حال سرانجام به غیر اجتناب کرده اند این، سورپرایز زیادی به جوایز درمورد نمی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا حد زیادی جوایز ویژه به ویژه در موضوع انجام دادن نصیب هرکسی می شد کدام ممکن است پیش بینی می سر خورد.

اپل گذشته تاریخی ساز شد

اپل گذشته تاریخی ساز شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولین سرویس استریم شد کدام ممکن است با «کودا» دریافت کرد بهتر از فیلم سال شد. این فیلم علاوه بر این دریافت کرد بهتر از فیلمنامه اقتباسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر از بازیگر عملکرد تقویت می کند شخص برای تروی کوتسور شد کدام ممکن است اولین ناشنوا بود کدام ممکن است {در این} بخش دریافت کرد شد.

«توانایی سگ» توانایی چندانی نداشت

یکی اجتناب کرده اند فیلم های کمتر شناسایی شده است ای کدام ممکن است دریافت کرد این جایزه شد، وسترن «توانایی سگ» ساخته جین کمپیون بود کدام ممکن است با بیشترین نامزدی یعنی ۱۲ نامزدی وارد این مناسبت شد، با این حال این فیلم سرانجام تنها جایزه کارگردانی را برای کمپیون به ارمغان آورد. به عنوان جایگزین، تا حد زیادی جوایز اسکار به «الماس» رسید، را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگرچه جای سوال کردن نداشت کدام ممکن است گرگ فریزر جایزه بهتر از فیلم را برای آن فیلم به انگشت آورد، با این حال باید اعتراف کرد کدام ممکن است آری وگنر در «توانایی سگ» کار بزرگی انجام داد.

رقبا قابل توجه در بخش فیلمنامه بی نظیر

کنت برانا اولین جایزه اسکار شخصی را برای بلفاست در بخش فیلمنامه بی نظیر برد، کدام ممکن است به سختی غافلگیرکننده بود از عنوان های عظیم عکس {در این} بخش وجود داشت. پل توماس اندرسون برای فیلم «پیتزا شیرین خاص» دریافت کرد جایزه بفتا را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای «به بالا مورد توجه قرار گرفت نکن» جایزه صفحه بحث نویسندگان آدام مک کی را برد.

۹ “ناپایدار”

مستند دانمارکی ناپایدار در سه بخش مختلف نامزد شد: مستند، انیمیشن مستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سینمای جهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند این تذکر تاریخی بود. با این حال سرانجام فیلم نتوانست دریافت کرد هیچ قسمتی شود.

اولین ناشنوای برنده اسکار / از سیلی زدن تا جمع کردن پدرخوانده ها

پدرخوانده ها برای بزرگداشت پنجاهمین سالگرد کروی هم می آیند

آل پاچینو، رابرت دنیرو را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرانسیس فورد کاپولا عصر قبلی در مراسم اهدای جوایز اسکار حضور یافتند تا پنجاهمین سالگرد مونتاژ این فیلم را جشن بگیرند.

حضور این سه اسطوره سینما با الهام بخش خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید الهام بخش تمدید شده تماشاگران در کنار بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاپولا کدام ممکن است برای ۲ نیمه اول این مجموعه ۴ جایزه اسکار را اجتناب کرده اند آن شخصی کرده بود، در ترکیبی حاضران صحبت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: چنین لحظاتی را حس می کنم. آنها نیاز دارند صادق را انتخاب کنید و انتخاب کنید مختصر باشند.» آنها آمده بودند تا پنجاه سالگی این چالش را با ممکن است جشن بگیرند. فوق العاده اجتناب کرده اند ممکن است متشکرم. وی اظهار داشت: قادر نیستم به همه {افرادی که} {در این} بازدید همراهم بودند ردیابی کنم، با این حال ممکن است همه آنها را به خوبی می شناسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده اجتناب کرده اند ته دل اجتناب کرده اند ۲ نفر در همین جا تشکر می کنم. ماریو پوزو، رمان‌نویسی کدام ممکن است در نوشتن فیلمنامه نیز مشارکت داشت، را انتخاب کنید و انتخاب کنید رابرت ایوانز، تهیه‌کننده فیلمی کدام ممکن است این فیلم را قابل انجام مونتاژ.

جشن شصتمین سالگرد تولد جیمز باند

مدتی بود کدام ممکن است ادعا شده بود کدام ممکن است مراسم اسکار به رویداد شصتمین سالگرد تولد جیمز باند برگزار تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید این احتمالات بی نهایت به نظر می رسد. مثلاً کدام بازیگران سابق گروه قرار بود به نظر می رسد شوند یا پل مک کارتنی بیاید موسیقی دریافت کرد اسکار شخصی را بخواند؟ شاید گروه جدیدی راه اندازی شد شود؟ با این حال سرانجام بازدید کننده خاصی برای این مراسم حضور نداشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلیپی کمتر اجتناب کرده اند ۲ دقیقه توسط گروهی اجتناب کرده اند ورزشکاران کدام ممکن است هیچ ارتباطی با این بازدیدها نداشتند حاضر را انتخاب کنید و انتخاب کنید منتشر شده شد.

فیلم محدوده افراد

یکی اجتناب کرده اند شگفتی‌های امشب این بود کدام ممکن است فیلم‌های ۲ قسمتی زک اسنایدر توانستند بیشترین رای را اجتناب کرده اند طریق رای‌گیری توییتر به انگشت آورند. کات اسنایدر بیشترین لایک ها را اجتناب کرده اند «لیگ عدالت» به انگشت آورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند «انتقام جویان» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «اسپایدرمن» پیشی گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید جایزه ترجیح دنبال کنندگان به «نظامی مردگان» اسنایدر رسید کدام ممکن است فیلم هایی مربوط به «سیندرلا» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «اسپایدرمن» را شکست داد. .

جایزه جیمز باند

سرانجام، در کلاس موسیقی های بی نظیر، کدام ممکن است چهره های بی نظیر موسیقی اجتناب کرده اند جمله بیانسه را به حاضر می گذاشت، لین مانوئل میراندا نتوانست جایزه اسکار را برای موسیقی «انکانتو» اکتسابی تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوایز شخصی را پایان دادن کرد. در نهایت، بیلی آیلیش را انتخاب کنید و انتخاب کنید برادرش فینیاس برای موسیقی جیمز باند جایزه گرفتند.