انتقاد از چاپ پول سلطان سیزدهم و «رستم» / پاسخ آقای همتی خبر خود را از بی بی سی نگیرید.


انتقاد از چاپ پول سلطان سیزدهم و «رستم» / پاسخ آقای همتی خبر خود را از بی بی سی نگیرید.

رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در واکنش به انتقاد رئیس سابق بانک مرکزی از عملکرد اقتصادی دولت سیزدهم نوشت: آقای همتی اخبار خود را از بی بی سی نگیرید.

– اخبار مالی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، انتقاد عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی دولت حسن روحانی و نامزد شکست خورده ریاست جمهوری در دولت سیزدهم در توییتر، با واکنش رستم قاسمی وزیر مواجه شد. راه و شهرسازی.

رستم قاسمی در واکنش به انتقاد عبدالناصر همتی رئیس سابق بانک مرکزی در توییتر نوشت.

اعلیحضرت! وقتی منبع خبری شما بی بی سی است، واضح است که اخبار درستی دریافت نمی کنید. حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن اعم از آنهایی که قرار بود در هشت سال دولت شما ساخته شود و آنهایی که ساخته نشد، همه به دست ایرانیان ساخته می شود و من هم یک سرباز هستم. مردم من نه نفت داره نه خونه جناب سپهبد همتی!

به گزارش تسنیم، عبدالناصر همتی در توییتی از عملکرد دولت سیزدهم انتقاد کرد و نوشت:

صادرات به عربستان سعودی، ترکیه و عراق اخیرا به ترتیب به ۳۵، ۲۰ و ۱۱ میلیارد دلار در ماه افزایش یافته است. شکاف بین اقتصاد ایران و همسایگانش همچنان در حال افزایش است. دولت همچنین در جایگزینی کالاهای کاغذی، سیستم های ثبت نام، قرعه کشی خودرو، سرعت اینترنت و فرش های ادارات دولتی با زیلو مشارکت دارد!

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی دولت حسن روحانی که عنوان ابرسلطان چاپ پول و رکوردار تلاش های دولت در چاپ پول، افزایش نقدینگی، افزایش تورم، کاهش قدرت خرید مردم و کاهش قدرت خرید مردم است. گسترش فقر وی در مقاطع مختلف در شبکه های اجتماعی از عملکرد اقتصادی دولت سیزدهم انتقاد می کند.

رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=305120