رژیم لاغری سریع

امکانات و تجهیزات حوزه بهداشت و درمان استان قم توسعه یابد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری در دیدار رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به تحول به وجود آمده بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه سلامت گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی اقدامات و خدمات حوزه بهداشت و درمان در روستاها و بخش‌های شهرستان‌های مختلف پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه قم به لحاظ قرار گرفتن در محور مواصلاتی استان‌های مختلف شاهد عزیمت زائران و مسافران زیادی به این استان به دلیل جایگاه فرهنگی و مذهبی آن است افزود: از زمان تبدیل قم به استان امکاناتی جذب شده است اما بین وضع موجود و آنچه باید باشد فاصله وجود دارد و می‌بایست این خدمات و امکانات توسعه یابد.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به برنامه‌ریزی‌های دانشگاه علوم پزشکی در حوزه توسعه خدمات آموزشی، درمانی و بهداشتی گفت: برای تحقق این برنامه‌ها باید هیئت‌های اندیشه ورز و پیگیر، روند پیشرفت برنامه‌ها و طرح‌ها و مشکلات را رصد و ارزیابی کنند و برنامه‌های تدوینی در افق‌های زمانی گوناگون اجرا شود.

آیت الله حسینی بوشهری همچنین از تلاش‌ها و مجاهدت‌های کادر سلامت کشور در ایام کرونا تقدیر کرد و افزود: نام نیک کادر سلامت در دوران کرونا در تاریخ ماندگار است.

در ابتدای این دیدار مهدی مصری رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های این دانشگاه در هفته سلامت و طرح‌های آینده حوزه آموزش، بهداشت و درمان استان قم ارائه کرد.