افتتاح و ساخت پروژه عمرانی-اقتصادی ۲ هزار میلیارد تومانی کهگیلویه و بویر احمد / جاده موسوم به «خون» چطور؟


به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، علی شهابین نسب رئیس موسسه مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه بازدید از روستاهای دهستان سوق در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۴۷۳ پروژه عمرانی و اقتصادی در اینجا افتتاح شد. استان ها در هفته دولت.

وی افزود: از این مجموع ۳۱۴ پروژه افتتاحی و ۱۵۹ پروژه کلنگ زنی بوده است.

رئیس موسسه مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مجموع این پروژه ها دو هزار میلیارد تومان است، گفت: ۷۸۱ میلیارد تومان برای افتتاح پروژه ها و هزار و ۱۲۹ میلیارد تومان برای پروژه های عمرانی لحاظ شده است. .

شهابی نسب پروژه های شهرستان کهگیلویه را ۷۸ پروژه عنوان می کند و خاطرنشان می کند: ۵۰ پروژه افتتاحی و ۲۸ پروژه رنکینگ است.

شهابی نسب در گفت و گو با خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سوق دهدشت مهم ترین خواسته مردم این شهرستان بود و مشکلات این جاده حتی پس از گذشت یک دهه همچنان پابرجاست، چرا که طی سال ها خبر افتتاح این جاده با وعده های بی پایان در رسانه ها منتشر شده است. جزئیات جاده فارس گفت: سال گذشته ۴ میلیارد برای این مسیر در نظر گرفته شد و اکنون تقریباً ۴ خطه شده است.

وی افزود: مشکل فعلی این محور نقاط حادثه خیز است که امسال دو میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان برای نقاط حادثه خیز در نظر گرفته ایم و در صورت رفع این نقاط جاده به کاربری نهایی خود می رسد.

انتهای پیام/۸۲۰۱۶
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید