اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی نظام های مهندسی انتخاب شدند


اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی نظام های مهندسی انتخاب شدند

رئیس کمیسیون عمران مجلس از انتخاب ۳۲ عضو شورای مرکزی موسسه نظام مهندسی ساختمان توسط رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی خبر داد.

– اخبار مالی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، پس از کش و قوس های فراوان برای برگزاری انتخابات شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان در ۳ اردیبهشت ماه سال جاری، سرانجام این انتخابات با حضور نماینده وزیر به صورت آنلاین برگزار شد. اداره راه و شهرسازی، رستم قاسمی، در ساختمان شورای مرکزی.

مهدی اژدری مقدم رئیس هیأت اجرایی نهمین دوره شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی پس از برگزاری این انتخابات گفت: با توجه به رای گیری و رعایت تمامی الزامات قانونی، ۶۴ نفر از ۹۵ کاندیدا انتخاب شدند. حاضر در این انتخابات

وی افزود: بر اساس قانون، این ۶۴ نفر برای انتخاب ۲۵ نفر از اعضای اصلی و ۷ عضو علی البدل به عنوان اعضای نهمین شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی کشور برای مدت ۳ سال به وزیر راه و شهرسازی معرفی شده اند. .

قرار بود وزیر راه و شهرسازی تا پایان اردیبهشت و ابتدای خرداد امسال ۳۲ نفر از اعضای اصلی و علی البدل را انتخاب کند اما این اتفاق نیفتاد. در این میان برخی انجمن های نظام مهندسی استان ها از جمله تهران خواستار افزایش سهم خود در شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان شدند.

با گذشت حدود سه ماه از انتخابات، رئیس کمیسیون عمران از انتخاب ۳۲ نفر از شورای مرکزی نظام های مهندسی خبر داد و به تسنیم گفت: از ۶۴ نفر انتخاب شده توسط وزیر راه و شهرسازی، ۳۲ نفر انتخاب شدند. برای انتخابات انتخاب شد.»

وی افزود: این افراد طی روزهای آینده شناسایی خواهند شد. سپس از بین این ۳۲ نفر رای گیری می شود و سه نفری که بیشترین آرا را به دست آورده اند از سوی وزیر راه و شهرسازی برای صدور حکم به رئیس جمهور معرفی می شوند.

به گزارش تسنیم، دی ماه سال ۱۳۹۷ با حکم رئیس جمهور سابق، احمد خرم به مدت ۳ سال به عنوان رئیس موسسه نظام های مهندسی کشور منصوب شد. سی ام سال گذشته، بهمن توسط رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی برکنار و حمزه ثاقب جایگزین وی شد.

ویژه|رئیس موسسه نظام مهندسی ساختمان کشور به عنوان شاتدا کمک خبر تسنیم منصوب شد. احمد خرم از ریاست موسسه نظام های مهندسی ساختمان برکنار شد

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=305142