اعزام ۲۰۰۰ نیروی انتظامی برای نظم بخشیدن به مراسم عزاداری حسینی اعظم – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ ایرج خانه تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع)آ) وی به اقدامات انجام شده در راستای برقراری نظم و امنیت در هیئت عزاداری حسینی اعظم زنجان اشاره کرد و گفت: طبق سنوات گذشته امنیت، ترافیک و انتظامی در ایام ماه محرم در دستور کار پلیس زنجان قرار دارد.

وی گفت: پلیس جانجان آماده پوشش مراسم تشییع پیکر حسینی اعظم است خوب ۱۰۰ درصد است وی گفت: در ایام محرم و در هیئت عزاداری حسینیه اعظم زنجان حدود ۲ هزار نیروی انتظامی در استان برای برقراری نظم و امنیت فعالیت می کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان تاکید کرد: پلیس استان نظم و امنیت را در حسینیه و حسینیه برقرار می کند. زینبیه اعظم سرپرستی زنجان را بر عهده دارد و از تمامی امکانات و تجهیزات در این زمینه استفاده خواهد کرد.

خانه پور در ادامه خاطرنشان کرد: غیر از پلیس استان زنجان عرضه نظم و امنیت واحد حسینی اعظم زنجان فعالیت خود را در زمینه پیشگیری از وقوع جرم افزایش داده است. وی افزود: ماموران نیروی انتظامی با انجام گشت های منظم در سطح محله و شهر تمام تلاش خود را برای پیشگیری از وقوع جرم به کار خواهند گرفت تا مردم پایتخت نشین حسینی باشند. انتشارات و آسودگی خاطر در این سوگواری شریک باشیم.

وی با ابراز آمادگی برای پذیرایی از عزاداری های ماه محرم از هموطنان عزیز درخواست کرد: مسئولین محترم استان طبق روال گذشته با خادمین خود در نیروی انتظامی استان همکاری و در صورت مشاهده موارد مشکوک با آنان تماس بگیرند. ۱۱۰ و به پلیس کمک کنید.