اصلاح طلبان نه توان کار دارند و نه کار دیگران را ببینند


علی جدای نماینده مردم شیروان در شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به جو سازی اصلاح طلبان علیه مسئولان خدمت رسانی به سیل زدگان گفت: انتقاد و ایجاد یک … جو اصلاح طلبان علیه خدمت رسانی به سیل زدگان تقصیر اسرائیل است.

وی افزود: اصلاح طلبان نه توان کار خود را دارند و نه بینش دیدن کار دیگران را دارند و مدام سعی می کنند عملکرد و عملکرد مسئولین را زیر سوال ببرند.

نماینده مردم شیروان در شورای اسلامی گفت: حتی اگر بگوییم حضور مسئولان در بین سیل زدگان در حد همدلی بود، وقتی اصلاح طلبان قدرت اجرایی در دست داشتند، کاری از پیش نبردند. در این مقیاس و زمانی در زلزله زدگان دیده شده است. ، مردم با کفش به سمت فرش رفتند.

جدی خاطرنشان کرد: واقعیت این است که خدمات رسانی مسئولان به سیل زدگان بسیار خوب بود و مسئولان عالی رتبه با حضور در مناطق سیل زده کار را از نزدیک پیگیری و مشکلات را پیگیری کردند.

وی افزود: به عنوان مثال در هر حادثه ای که رخ می دهد وزیر کشور در میدان حضور دارد و کار را از نزدیک دنبال می کند و این نشان دهنده جدیت مسئولان در پیگیری مسائل و مشکلات است.

وی خاطرنشان کرد: البته نکته ای که در اینجا به آن اشاره می شود این است که به اقدامات پیشگیرانه توجه کافی نداریم. درست است که اقدامات خوبی برای کمک به سیل زدگان انجام شده است، اما اگر اقدامات پیشگیرانه انجام می شد، میزان خسارات به حداقل می رسید زیرا هزینه های پیشگیری بسیار کمتر از هزینه غرامت و درمان است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید