رژیم لاغری سریع

اصحاب فرهنگ و هنر کار مهمی در دست دارند


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد، نماینده ولی‌فقیه در اصفهان پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان اظهار داشت: ارشاد به معنای راهنمایی اسلامی است و اگر غیر اسلامی باشد، تحت عنوان اغوا بیان می‌شود؛ به همین دلیل افرادی که در  حوزه فرهنگ و ارشاد مشغول هستند، باید بدانند کاری مهم و بزرگ در دست دارند. 

وی با اشاره به اینکه اصحاب هنر نعمت بزرگی در دست دارند، بیان‌ داشت: یکی از معانی شکر خدا این است که نعمت خدا را در راه خدا خرج کنیم و ناشکری این نعمت یعنی آن را در مسیری غیر از راه خدا خرج کنیم؛ امیرالمومنین (ع) می‌فرماید: «تقوا این است که از نعمت خدا علیه خدا به کار نبریم، وقتی نعمتی خدادادی است اگر در راه غیر خدا خرج شود ناشکری تلقی می‌شود.»

طباطبایی‌نژاد با بیان اینکه ۳ نوع شکر قلبی، لفظی و عملی داریم، خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم کاری خدایی انجام دهیم و ارشاد کنیم نیاز است راه و کار خودمان درست باشد. 

امام جمعه اصفهان تأکید کرد:گاهی برخی افراد بر سخن درست دیگری عیبی می‌گذارند و منتشر می‌کنند و این کار باعث کثیفی روح فاعل کار می‌شود. 

وی عنوان کرد: نیاز است هنرمندان هنر خود را صرف مسیر الهی کنند و اگر در غیر این مسیر قدم بردارند، بدانند به خودشان ظلم کرده‌اند.

انتهای پیام/۶۳۱۲۸/آ/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید