از سیستم های فرسوده الکترونیکی مدارس کهگیلویه تا تجهیزات آزمایشگاهی قدیمی


به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، محمد آران پور معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان در جلسه کارگروه تجهیز مدارس با هدف اجرای طرح مهر بر آماده سازی و تجهیز مدارس قبل از شروع مدرسه تاکید کرد. سال تحصیلی گفت: با تلاش گروه آموزش و پرورش به ویژه تجهیزات ارسالی این اداره کل به شهرستان کهگیلویه نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه افزود: به منظور برقراری انصاف در توزیع تجهیزات مدارس تلاش می کنیم این تجهیزات را بر اساس نیازسنجی و اولویت بندی بین مدارس شهری و روستایی تقسیم کنیم.

وی گفت: توزیع تجهیزات به مدارس را با همکاری کارگروه تعمیرات و تجهیز مدارس و نظارت میدانی توسط کارشناسان اموال املاک پوشش خواهیم داد و هیچ مدرسه ای بدون تجهیزات نمی ماند.

وی از وجود سیستم های الکترونیکی قدیمی و قدیمی در مدارس و نبود تجهیزات آزمایشگاهی به روز و باکیفیت گلایه کرد و گفت: در بحث سیستم های الکترونیکی مانند کامپیوتر، چاپگر و غیره، مدارس قدیمی و قدیمی هستند. همچنین مواد و تجهیزات آزمایشگاهی قدیمی و تاریخ انقضا گذشته است و ما این شهر بزرگ نیازمند کمک و ظاهر ویزای اداره کل است.

آران پور در بحث ظرفیت و استفاده از ظرفیت خیرین گفت: در راستای اجرای سند تحول و مشارکت مردمی در مدارس شهری و روستایی و همچنین جذب خیرین تمام تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم. این بازوی مهم و مهم آموزش و پرورش.

انتهای پیام/۸۲۰۱۶
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید