ارائه دهندگان خدمات، مردم و بخش خصوصی باید به کار گرفته شوند


محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار فارس در استان اظهار داشت: در بازدیدی که از شهر و سیل بندها داشتیم شاهد آبگرفتگی معابر و زیرزمین های شهری و آبگرفتگی بودیم. تخریب خانه ها، به ویژه در یک بافت تاریخی».

وی افزود: بارندگی ۴۵ میلی متری و آبگرفتگی معابر بحران و مشکلاتی را به ویژه در میادین، میادین، معابر و معابر ایجاد کرده است.

نماینده یزد و اشکذر افزود: سرریز شدن یک سد روی زمین باعث جاری شدن آب زیادی از شهر تفت به یزد شد که بخشی از آن منحرف شد اما بخشی از آن وارد شهر شد و مشکلاتی را ایجاد کرد.

وی با اشاره به اینکه در شرایط خاصی به سر می بریم و احتمال بارندگی در عصر و شب وجود دارد، تصریح کرد: عوامل خدمات رسان از شب گذشته مشغول به کار هستند و شهروندان باید آمادگی لازم را داشته باشند تا در فصل بارندگی با مشکل بیشتری مواجه نشویم. . .

جوکر با تاکید بر اینکه بخش خصوصی نیز باید آمادگی تجمیع امکانات خود را داشته باشد تا بتوانیم با همکاری خود بهتر از پس این بحران برآییم، از شهروندان خواست از تجمع اکیدا خودداری کنند تا دستگاه های خدمات رسان بتوانند وظایف خود را به درستی انجام دهند.

انتهای پیام/ب
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید