اختلالات خوردن: چرا در نظر گرفتن رویکرد مادزلی برای نوجوانان بی اشتها توصیه می کنم؟

رویکرد مادزلی برای درمان بی اشتهایی نوجوانان اکنون در ایالات متحده بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. بسیاری در مورد آن نظرات قوی دارند و نه همه آنها مثبت. قبل از اینکه مادزلی را کاملاً در آغوش بگیرم، «دردهای رشد» خودم را پشت سر گذاشتم و در اینجا کمی در مورد آن صحبت خواهم کرد.

هر زمان که چیزی ناشناخته شروع به کشش در هر زمینه ای می کند، ابروها بالا می روند و دستکش ها می توانند برای یک مبارزه تمام عیار از تن خارج شوند. کسانی هستند که می خواهند به هر قیمتی به آنچه می دانند وابسته باشند. برخی که ذهن باز برای در نظر گرفتن رویکردهای جدید دارند. و تعداد کمی که مایل به شیرجه رفتن و انجام تحقیق هستند.

زمانی که شروع به یادگیری در مورد مادزلی کردم، جایی در رده متوسط ​​بودم. متخصص تغذیه که در مورد همه دختران ED من به من کمک کرد در مورد آن شنید و به من پیشنهاد داد که آن را بررسی کنم. تنها چیزی که او به من گفت این است که این رویکرد تغذیه را به دست والدین می‌سپارد و نتایج امیدوارکننده‌ای را برای نوجوانان نشان می‌دهد.

من همه برای دادن قدرت بیشتر به والدین بودم. فکر کردن به یادگیری یک رویکرد جدید فقط ترسناک بود. مدت زیادی است که این کار را انجام می‌دهم و هر چه بیشتر در مورد آن تحقیق می‌کردم، بیشتر متوجه شدم که تغییر کاملی در تفکر من و نحوه درمانم ایجاد می‌کند.

آیا حاضر بودم خودم را به سختی های تحقیق و آموزش متعهد کنم؟ در مورد تمام ایده های از پیش تعیین شده ای که به من آموزش داده شده بود و سال ها استفاده می کردم چطور؟ آیا واقعاً مایل بودم ذهنم را برای این رویکرد جدید باز کنم؟

خوشبختانه برای مشتریانم من دوست دارم چیزهای جدید یاد بگیرم. هر چه بیشتر در مورد مادزلی یاد می گرفتم بیشتر هیجان زده می شدم. من با هر دو پا پریدم و از آن زمان در حال یادگیری هستم.

من شما را به انجام همین کار تشویق می کنم. اگر نوجوانی با اختلال خوردن دارید؛ توصیه من این است که ابتدا رویکرد مادزلی را در نظر بگیرید. سپس از آنجا برو. این برای هر خانواده ای نیست. هیچ درمانی برای همه نیست اما این یک مکان عالی برای شروع است!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر