اختلالات خوردن معمولاً فراتر از حوزه مربیگری است

اغلب مربیان مسائلی را انجام می دهند که ممکن است خارج از حوزه مربیگری باشد مگر اینکه مربی ابزارهای تخصصی داشته باشد. بی اشتهایی، پرخوری عصبی، پرخوری، شرایط جدی تهدید کننده زندگی هستند که معمولاً خارج از محدوده مربیگری معمولی هستند.

تجربه من به عنوان یک روانشناس انرژی و مربی این بوده است که اختلالات خوردن ناشی از مسائل ناخودآگاه عمیق است که ممکن است بر اساس الگوی DNA، انرژی درون رحمی که از طریق مادر گرفته می شود، باورهای درونی مبتنی بر ادراک پیش کلامی نوزاد، و همچنین تجربیات زندگی آگاهانه اغلب فرد متوجه می شود که عادات غذایی او تنها چیزی است که می تواند در زندگی کنترل کند، بنابراین آن عرصه را دستکاری می کند. این بیشتر از چیزی است که مربیگری پایه معمولاً می تواند انجام دهد.

در مواردی که اختلال خوردن ناشی از بی حوصلگی، سردرگمی، دامنه خزش، تغییر اولویت ها، عدم تمرکز باشد، مربی می تواند بسیار مفید باشد و معمولاً با شروع به بازیابی تمرکز و جهت گیری مشتری می توان اختلال خوردن را برطرف کرد. کمک مربی

وقتی فردی با قصد رهایی از اختلال خوردن به مربی یا درمانگر مراجعه می کند، ممکن است این چیزی باشد که در واقع بدون پاک کردن برخی از انرژی های ناخودآگاه ممکن است یا نباشد. در برخی موارد فرد قصدی را تعیین می کند و سپس با کمک پزشک/حمایت کننده مناسب، به آن می رسد.

در بسیاری از موارد دیگر ناخودآگاه فرد آستانه موفقیتی را ایجاد کرده است که اراده او به تنهایی هرگز قادر به نفوذ در آن نخواهد بود. حتی اگر این شخص واقعاً بخواهد رفتار خود را تغییر دهد، این باور درونی عمیق وجود دارد که سالم بودن ناامن است، اینکه او لیاقت سالم بودن را ندارد، اگر سالم شود اتفاق بدی رخ خواهد داد، اگر کنترلش را از دست بدهد. آنها سالم می شوند، اینکه خدا نمی خواهد آنها سالم باشند و غیره. من با همه اینها مواجه شده ام، و هیچ کدام آگاهانه توسط فرد مبتلا به اختلال خوردن متوجه نشده است.

با استفاده از ابزارهای روانشناسی انرژی، من از افراد حمایت می کنم تا مسائل عاطفی زیربنایی را که در میدان های الکترومغناطیسی آنها وجود دارد و ارزش ها، باورها و عادات اساسی آنها را در طول زندگی ایجاد می کند، پاک کنند. تا زمانی که این بارهای مبتنی بر احساس از فیزیولوژی الکترومغناطیسی با استفاده از ابزارهایی مانند NET یا EFT پاک نشود، این عادت یا مسئله نمی‌تواند به طور کامل پاک شود. هنگامی که بار انرژی پاک شد – آنگاه از بین می رود و فرد آزاد است تا زندگی خود را تغییر دهد.

من اغلب با مربیان همکاری می کنم تا از مشتریان خود حمایت کنم – کمک به رفع مشکلات اساسی و سپس بازگرداندن مشتری به مربی خود برای ادامه تعمیر و نگهداری منظم کوچینگ. من دوست دارم از مربیگری حمایت کنم تا همه برنده شوند، و همچنان معتقدم که هیچ کس نیازی به رنج بردن ندارد!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر