ائتلاف سعودی اجتناب کرده اند عملیات پهپاد برای نیروهای یمنی خبر داد


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، در پی حمله موشکی بامداد شنبه به تأسیسات نفتی آرامکو در جده، اجتناب کرده اند عملیات پهپاد نیروهای مسلح یمن علیه ائتلاف سعودی خبر داد.

العربیه به نقل اجتناب کرده اند سخنگوی ائتلاف متجاوز به مدیریت عربستان سعودی ادعا کرد کدام ممکن است ۲ پهپاد توسط نیروهای یمنی اجتناب کرده اند بندر حدیده در جنوب عربستان پرتاب شد.

ائتلاف سعودی در واقع طبق همان قدیمی با ادعاهای واهی مدعی رهگیری این پهپاد در حریم اثیری یمن شد.

به گزارش الجزیره، سخنگوی ائتلاف سعودی افزود: غیرنظامیان نباید در نزدیکی یا نزدیک هیچ منصفانه اجتناب کرده اند موقعیت یابی ها یا توانایی نفتی در حدیده مستقر شوند.

در ادعا آمده است: «ما به دارایی ها شبح معامله با خواهیم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آسیب اصولاً به زیرساخت‌های غیرنظامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأسیسات نفتی جلوگیری خواهیم کرد».

العربیه علاوه بر این گزارش داد کدام ممکن است هیئت سعودی در گروه ملل در خصوص عملیات در یک روز واحد نیروهای یمنی نامه ای به شورای ایمنی کشتی کرده است.

بر مقدمه این گزارش، هیئت سعودی در نامه شخصی به شورای ایمنی نوشت: «حمله ها حوثی ها به سلطه عربستان سعودی با حمایت ایران انجام تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلطه سعودی حق شخصی را برای متعهد شدن تدابیری برای شخصی محفوظ می دارد. اجتناب کرده اند قلمرو شخصی دفاع کردن تدریجی.

سردار یحیی فوری، سخنگوی نیروهای مسلح یمن شامگاه جمعه اجتناب کرده اند اجرای موج سوم «شکست محاصره» علیه عربستان سعودی خبر داد.

با شکسته نشده منقل سوزی در عمق در توانایی آرامکو در جده، درجه آمادگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمادگی امارات نیز اجتناب کرده اند ترس عملیات یمن مرتفع است. (عمیق اصولاً)

آخر حرف / خ
این را برای صفحه اول توصیه شده دهید