آیا مطمئن هستید که اعتبار شما در مورد نفرت غیرحرفه ای از سازمان هواشناسی متزلزل است؟


آیا مطمئن هستید که اعتبار شما در مورد نفرت غیرحرفه ای از سازمان هواشناسی متزلزل است؟

در چنین وضعیت نگران‌کننده‌ای در کشور، خوشبختانه ظاهراً سازمان هواشناسی کار مهمی برای انجام دادن ندارد و انرژی خود را در گسترش نفرت‌های سیاسی و ایجاد ویرانی در رسانه‌ها صرف کرده است.

– اخبار اجتماعی –

گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم; خبرگزاری تسنیم روز گذشته ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ طبق روال همیشگی خود ساعت ۰۷:۴۳ و با تیتر «هشدار قرمز هواشناسی استان های جنوبی/ شدت بارش های موسمی و طغیان آبیاری و رودخانه ها» گزارش داد. در روز ۲۴ استان ها از جمله تهران بارش شدید باران را گزارش کردند.

این روند با انتشار مصاحبه رئیس مرکز پایش، پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات جوی سازمان هواشناسی به همراه اعلام هشدار سطح نارنجی برای تهران پیگیری شد.

صادق ضیان در این خبر با اشاره به احتمال بارش شدید باران به مردم توصیه کرد از شنا در اطراف رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند.

خالی

خالی

در همین حال سرویس اجتماعی این خبرگزاری در خبری دیگر دیدگاه های حسین اردکانی کارشناس هواشناسی در خصوص بارش باران موسمی را در قالب گفت وگو منتشر کرد. آقای اردکانی نیز در این باره نظر خود را بیان کرد. اما بر خلاف نظر آقای اردکانی مبنی بر عدم وقوع سیل در تهران، بارندگی باعث آبگرفتگی در مناطقی از شمال تهران شد.

با شروع بارندگی شدید، اخبار سرویس اجتماعی برای جلوگیری از اشتباه محاسباتی و ارزیابی مردم از روزنامه حذف شد و البته اخبار تسنیم در خروجی تسنیم همچنان به مردم هشدار می داد. خطر سیل.

اما سازمان هواشناسی که ساعتی پیش در فواصل زمانی مختلف اشتباهاتی به مراتب خطرناکتر از اظهارات اردکانی مرتکب شد، مطلبی را علیه خبرگزاری تسنیم در فضای رسانه ای کشور منتشر کرده است.

در صورتی که نظر آقای اردکانی اشتباه باشد، ایشان پاسخگوی نظر خود خواهند بود، اما تسنیم بدون توجه به نظر آقای اردکانی، تمامی اخبار و اطلاعیه های مربوط به هواشناسی را به اطلاع عموم رسانده و همانطور که در بالا گفته شد، سازمان هواشناسی با روسای کل کشور در خروجی قرار دارد. پیش بینی خطر آب و هوا و مدیریت بحران. گفتگو نیز حفظ می شود.

اکنون سازمان هواشناسی که مشغول نفرت پراکنی است می تواند بگوید سیل شدید و ویرانگر سال ۲۰۱۸ به دلیل عدم تمهیدات لازم بوده و یا اینکه نتوانسته حجم بارندگی های شدید در استبان را کنترل کند. استان فارس (که ۲۶ نفر از هموطنانمان را به قتل رساند) و طبق معمول بعد از حادثه از خواب بیدار شد، آیا او مسئول است؟

گزارش هشدار سازمان هواشناسی هنوز در وب سایت آن موجود است و قابل رد نیست. انتقاد قبلی تسنیم از این سازمان به دلیل عدم پیش بینی درست، حالا باعث شده تا این سازمان بخشی از وقت خود را صرف انتقام کند!

نکته مهمتر این است که در چنین وضعیت نگران کننده ای در کشور خوشبختانه ظاهراً سازمان هواشناسی کار مهم و پرفشاری ندارد و انرژی خود را صرف گسترش نفرت سیاسی و ایجاد ویرانی در رسانه ها کرده است. این در حالی است که رسانه ها خبری از خودشان منتشر نکردند، بلکه نظر شخصی فردی که هواشناس محسوب می شود بسیار کمتر از اخبار منتشر شده در مورد هواشناسی است.

اگر سازمان هواشناسی تصور کند مردم امامزاده داوود (ع) به اخطار دیروز سازمان هواشناسی بی توجهی کرده و گوش اردکانی را کر کرده و بیشتر به آن اعتماد کرده اند، ضربه بزرگی به آبروی آنها وارد می شود و ممکن است اینگونه باشد. . سازمان با وجود ادعاهای ظاهری خود بیش از همه به خود و اعتبار خود اعتقادی ندارد! طرح چنین اتهام ضمنی از خود یک سازمان می تواند جالب باشد!

تسنیم در روزهای آینده و پس از سپری شدن روزهای حساس کنونی گزارش ویژه ای از گاف های سازمان هواشناسی منتشر خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

میانگین امتیاز ۵ از ۵

از کل ۱ رای

لینک کوتاه: https://pulbank.ir/?p=304864