آیا متخصصان مراقبت های بهداشتی پزشکی از مکمل های غذایی استفاده و توصیه می کنند؟ شما شرط می بندید که انجام دهند

در حال حاضر تخمین زده می شود که حدود ۷۰ درصد آمریکایی ها به مکمل های غذایی اعتماد دارند. آنها از آن برای پر کردن شکاف ها هنگام خوردن وعده های غذایی ناکافی استفاده می کنند. تقریباً، این معادل این است که بیش از ۱۵۰ میلیون نفر در ایالات متحده رژیم غذایی روزانه خود را به نوعی و به طور منظم تکمیل می کنند. بسیاری از آنها می دانند که خوردن به شیوه ای که باید بخورند همیشه امکان پذیر نیست و مکمل کردن رژیم غذایی آنها راهی مناسب برای اطمینان از اینکه برای خود مواد مغذی مهمی برای سالم ماندن گنجانده شده است، است. اغلب اوقات این اولین گام یک فرد برای درک بهتر نیازهای تغذیه ای بدن و دیدن تصویر بزرگتر در ایجاد انگیزه برای اعمال سایر تغییرات سبک زندگی سالم است.

طبق قانون بهداشت و آموزش مکمل های غذایی (DSHEA) در سال ۱۹۹۴، تعریف مکمل غذایی هر محصولی است که حاوی یک یا چند مورد از ترکیبات زیر باشد، مانند ویتامین ها، مواد معدنی، گیاهان، سایر اسیدهای آمینه گیاهی، یا سایر مواد طبیعی مورد استفاده برای مکمل رژیم غذایی. مکمل های غذایی افزودنی های غذایی (مانند آسپارتام یا ساخارین) یا هر داروی مصنوعی یا شیمیایی دیگری در نظر گرفته نمی شوند.

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که آیا پزشک یا پرستار شما شخصاً از توصیه های بهداشتی تغذیه ای که به شما می دهد پیروی می کند؟ بر اساس مطالعه آنلاین تأثیر متخصصین مراقبت های بهداشتی (HCP) که اخیراً انجام شده است، در نوامبر ۲۰۰۷، ۱۱۷۷ متخصص مراقبت های بهداشتی، ۹۰۰ پزشک و ۲۷۷ پرستار این نظرسنجی را تکمیل کردند.

اگرچه این نمونه نظرسنجی کوچک بود، اما نتایج تا حدودی شگفت‌انگیز بود زیرا نشان داد که ۷۲ درصد از پزشکان و ۸۷ درصد از پرستاران، در مقایسه با ۶۸ درصد از ما، از رژیم غذایی استفاده کرده یا توصیه می‌کنند. مکمل های غذایی و سایر عادات سبک زندگی سالم دیگران.

سایر نتایج نظرسنجی:

(۱) از ۷۲ درصد پزشکانی که شخصاً از مکمل های غذایی استفاده می کنند (۸۵ درصد) آنها را به بیماران خود توصیه می کنند. از ۲۸ درصدی که این کار را نکردند، از هر پنج نفر سه نفر (یا ۶۲ درصد) هنوز آن را توصیه می کنند.

(۲) از ۳۰۱ OB/GYN مورد بررسی (۹۱٪) آنها آن را به بیماران خود توصیه کردند و به دنبال آن (۸۴٪) از ۳۰۰ پزشک مراقبت های اولیه مورد بررسی قرار گرفتند. این مطالعه همچنین نشان داد که ۷۲ درصد از پزشکان و ۸۸ درصد از پرستاران مصرف مولتی ویتامین را عاقلانه می دانستند.

(۳.) این نظرسنجی نشان داد که حدود نیمی از پزشکان و پرستارانی که اغلب مکمل‌ها را مصرف می‌کنند، خودشان این کار را برای اقدامات کلی سلامت و تندرستی انجام می‌دهند. اما تنها (۴۱%) از پزشکان و (۶۲%) از پرستاران آن را به همین دلایل به بیماران خود توصیه می کنند.

(۴) از پزشکان مورد بررسی (۵۱ درصد) که مکمل ها را به طور منظم (۱۹ درصد) گاهی اوقات و (۲ درصد) فصلی استفاده می کردند، در حالی که پرستاران (۵۹ درصد) به طور منظم از آنها استفاده می کردند (۲۷ درصد). ) هر از گاهی. ، و (۳ درصد) به صورت فصلی.

علاوه بر این، اطلاعات جالب دیگری در مورد عادات سبک زندگی سالم نیز در این نظرسنجی جمع‌آوری شد و نشان داد که نزدیک به دو سوم پزشکان و پرستاران به طور منظم خواب شبانه خوبی دارند (۶۲ درصد پزشکان و ۶۵ درصد پرستاران). او چقدر به مصرف مقادیر زیاد کافئین اعتراف کرد؟ بیست و هشت درصد از پزشکان و (۳۳ درصد) از پرستاران. عادات سیگار کشیدن گزارش شده (به ترتیب ۹۰ و ۸۶ درصد) پرهیز داشتند، در حالی که مصرف شدید الکل فقط توسط (۴ درصد) پزشکان و (۳ درصد) از پرستاران گزارش شده است. نتایج نظرسنجی نشان داد که (۴۰ درصد) از پزشکان و (۳۲ درصد) از پرستاران هیچ گونه داروی تجویز شده مصرف نکرده اند.

جامعه پزشکی حرفه‌ای که برای این نظرسنجی مورد بررسی قرار گرفتند، در اکثر موارد نشان داده‌اند که در واقع، بیشتر در مورد عادات رفتارهای سالم زندگی که به دیگران موعظه می‌کنند، بهتر غذا خوردن، ورزش و مصرف مکمل‌های غذایی صحبت می‌کنند. همچنین به نظر می رسد نشان می دهد که اکثر متخصصان مراقبت های بهداشتی، حداقل، به تمرکز بر تکنیک های پیشگیری قبل از تغییر بیماری در حال توسعه برای بهره مندی از آن ادامه می دهند.

واضح است که بخش های بزرگتر و یکپارچه تری از جمعیت باید در این نوع نظرسنجی گنجانده شوند. این یافته‌ها می‌تواند منجر به نتایج شگفت‌انگیزتر، در راه‌حل‌های عملی و اقتصادی، برای مهار بحران کنونی مراقبت‌های بهداشتی در آمریکا و جهان مدرن شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر