آیا علم می تواند به کاهش وزن کمک کند؟ – وبلاگ وزن برش


علم در حال متحول کردن کاهش وزن است

مطالعات جدید راه جدیدی برای کاهش وزن سریع پیدا کرده اند

ورزش و تناسب اندام در سطح جهانی اخیراً به یکی از سودآورترین صنایع در جهان تبدیل شده است. صنعت تناسب اندام عمدتاً به این دلیل رونق می گیرد که مردم معتقدند برای کاهش وزن باید ورزش کنند – و همچنین به این دلیل که مردم ورزش را دوست دارند. اما مطالعات علمی جدید که اخیراً روشی انقلابی برای کاهش وزن کشف کرده اند، با این ایده که ورزش ضروری است، تناقض دارد.

اعتماد به نفس شاید مهمترین عامل برای موفقیت و خوشبختی فردی باشد. با استانداردهای بازاریابی زیبایی و مد امروزی، مردان، به ویژه زنان، توجه بیشتری به اندام خود دارند (نه اینکه جنسیت داشته باشند، اما مردان کمتر به خودشان اهمیت می دهند). این باعث می شود که افراد دیگر بر اساس شکل، وزن و هیکلشان قضاوت شوند. اما مهمتر از همه، مردم شروع به قضاوت در مورد بدن خود کردند. این باعث می شود هزاران زن از ظاهر خود احساس ناراحتی کنند که منجر به از دست دادن اعتماد به نفس می شود. برخی برای کاهش وزن به ورزش روی آورده اند، اما ورزش برای دستیابی به نتایج بلندمدت نیاز به فداکاری و زمان زیادی دارد. دیگران تسلیم شدند.

اما امروزه علم هورمونی را کشف کرده است که تنها مسئول متابولیسم سلول های چربی است. این مطالعات ثابت می کند که مهم نیست قد شما یا چقدر ورزش می کنید، تصور می شود که برخی افراد سریعتر از دیگران چربی اضافی به دست می آورند. ممکن است فکر کنید این خبر بدی برای افرادی است که برای مدت طولانی در تلاش برای کاهش وزن هستند، اما این مطالعه منجر به کشف یک روش کاملاً جدید برای کاهش وزن آسان شد. این روش راهی برای کنترل متابولیسم به منظور بهبود روش خلاص شدن بدن از شر سلول های چربی فراهم می کند. سلبریتی‌ها چند سالی است که از تکنیک‌های مشابه استفاده می‌کنند، اما پس از انتشار این مطالعه جدید، میلیون‌ها نفر در سراسر جهان برای امتحان آن هیجان‌زده شدند.

بنابراین این باعث می‌شود که در مورد فواید ورزش در کاهش وزن تعجب کنیم، به خصوص اکنون که می‌دانیم متابولیسم چربی سوزی در هنگام خواب فعال‌تر است. ما ممکن است با یادآوری اینکه ورزش به طور کلی برای سلامتی مفید است نتیجه گیری کنیم، اما این تحقیق نشان داده است که راه های موثرتری برای کاهش وزن در مورد کاهش وزن وجود دارد.


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/