آیا دربی پایتخت به بعد از جام جهانی موکول شد؟


سهیل مهدی گفت: هفته دوازدهم ۲۱ و ۲۲ آبان ماه در نظر گرفته شده است که تنها ۲ روز تا شروع مینی کمپ تیم ملی باقی مانده است. به نظر می رسد که تیم ملی در حال طرح ریزی برنامه های جدید است.
با وجود امتناع صریح سهیل مهدی از میزبانی دربی پایتخت جام جهانی آنها آن را اعلام نکرده اند، اما به نظر می رسد که در نهایت این اتفاق خواهد افتاد.

به گزارش “ورزش سای”، با توجه به فاصله زمانی کوتاه تا آغاز جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، اختتامیه لیگ برتر ایران، زمان برگزاری دربی پایتخت و حضور بازیکنان بومی. یک علامت سوال در اردوی تیم ملی به وجود آمده است. مسئول سازمان لیگ می گوید برنامه هفته دوازدهم آماده است اما منتظر تصمیم سرمربی تیم ملی هستند. انتظار می رود چنین تصمیمی باعث لغو شهرورد پایتخت شود.

سهیل مهدی با حضور در برنامه خبر گفت: هفته دوازدهم ۲۱ و ۲۳ آبان ماه که تنها ۲ روز تا شروع مینی کمپ تیم ملی باقی مانده است، تثبیت شده است. به نظر می رسد که تیم ملی در حال طرح ریزی برنامه های جدید است. همانطور که می دانید لژیونرها تا شروع روز فیفا نمی توانند در کنار تیم ملی باشند. همانطور که متوجه شدیم کشورهای حوزه خلیج فارس مانند قطر و امارات در تلاش هستند تا لیگ خود را زودتر به پایان برسانند. به خصوص قطر که میزبان این مبارزات است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا هفته دوازدهم به طور قطعی اتفاق می افتد، گفت: تا پایان هفته دوازدهم برنامه ما آماده است و می توانیم آن را اعلام کنیم. اما همانطور که اشاره کردم چون برنامه این هفته به برنامه تیم ملی نزدیکتر است و شاید بخواهند یکی دو روز دیگر از اردو استفاده کنند، عملا هفته دوازدهم باید در اختیار تیم ملی باشد.