آیا تلویزیون به دنبال جایگزین مهران مدیری است؟


تعداد قسمت های باقی مانده از «دورهمی» با اجرای مهران مدیری همچنان بلاتکلیف مانده و در حالی که این رقابت از روی آنتن گرفته شده، از تازه واردانی چون مهران رجبی به عنوان مجری جدید «دورهمی» نام برده می شود.

پس از حواشی اخیر «دورهمی» و تصمیم قطعی شبکه مبنی بر عدم درج این مسابقه در جدول پخش، گمانه زنی هایی درباره انتخاب مجریان جدید و برخی بازیگران نیز مطرح شد که البته هیچ کدام از سوی تهیه کنندگان تایید نشد.

به گزارش ایسنا، پیش از اظهارنظرهای اخیر مهران مدیری مبنی بر عدم تمایل به پخش قاب خود از شبکه تلویزیونی نسیم، شبکه نسیم اعلام کرده بود که قصد دارد ادامه مسابقه «دورهمی» را بعد از روزهای صفر پخش کند و تا آن زمان این برنامه روی آنتن خواهد رفت. . تا پایان سال ۱۴۰۱ ادامه دارد، اما در ادامه فیلم منتشر شده از سوی این مجری و اظهار نظر درباره ادامه پخش برنامه «دورهمی» از تلویزیون، این تهیه کننده بر مالکیت صداوسیما بر این گونه برنامه ها تاکید کرد و یادآور شد: این سازمان صداوسیما است که تصمیم می گیرد.

با تمام این اوصاف شبکه نسیم پس از پایان ماه محرم و صفر ترجیح داد برنامه پخش جدید خود را بدون «دورهمی» ببندد.

حالا پخش قسمت‌های باقی‌مانده «دورهمی» با اجرای مهران مدیری بی‌نتیجه مانده و در حالی که رقابت در حال قطع شدن است، افراد جدیدی مانند مهران رجبی به عنوان مجری جدید «دورهمی» معرفی شده‌اند. اما پس از پیگیری خبرنگار ایسنا، سازندگان این خبر را تایید نکردند و خبر تغییر مجری را تکذیب کردند و تاکید کردند که در «دورهمی» تغییر مجری نخواهد بود.

همچنین تا این لحظه هیچ خبر رسمی از پخش مجدد این برنامه از تلویزیون پس از این اتفاقات منتشر نشده است. با این حال انتظار می رود با توجه به اینکه تلویزیون هزینه زیادی برای تولید لوازم و دکور این مسابقه تلویزیونی کرده است، تولید و پخش این برنامه به راحتی ادامه پیدا نکند.