آکنه و مشکل پوست – آیا پیام های سابلیمینال می توانند کمک کنند؟

آکنه و پوست مشکل دار مشکلاتی هستند که بسیاری از مردم به سادگی یاد گرفته اند برخلاف میل خود با آنها زندگی کنند. اینها مشکلاتی هستند که مردم کنترل مستقیمی روی آنها ندارند. حتی اگر بخواهید مشکل را برطرف کنید، به نظر می رسد که همه راه حل های ممکن هرگز به طور قطعی کار نمی کنند. یا اگر کار می کنند، فقط برای مدت کوتاهی است. و برخی از راه حل ها فقط گران هستند. برخی پول برای پس دادن دارند، در حالی که برخی ندارند. برخی احساس می کنند که درمان گران قیمت آکنه ارزش آن را دارد و بنابراین به جای استفاده از پول خود برای سایر نیازهای اساسی تر، برای آن هزینه می کنند.

مهم نیست که چه کاری انجام می‌دهید و از کجا به آن نگاه می‌کنید، آکنه و پوست مشکل‌دار اختلالات بزرگی در زندگی هستند. و ما فقط اثرات اقتصادی را مورد بحث قرار داده ایم. این مشکلات همچنان منجر به چندین اختلال روانی و عاطفی مانند تصویر ضعیف از خود، شک نسبت به خود، عدم اعتماد به نفس، ناامنی، کمرویی و حتی عصبانیت از مشکل بسیار سرسخت می شود. آنها تمایل زیادی به ناراحتی و شرمندگی افراد دارند.

اگر از آکنه و پوست مشکل دار رنج می برید، اجازه ندهید که بهترین ها را از شما بگیرند. بالاخره کاری هست که می توانید انجام دهید. حتی اگر تمام تشریفات مراقبت از پوستی که استفاده می کنید مؤثر واقع نشوند، باز هم یک مراسم وجود دارد که مطمئنا می تواند کمک کننده باشد.

در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید:

۱. آیین پیام سابلیمینال. یک رسم پیام سابلیمینال را اتخاذ کنید، چه گوش دادن به سی دی های سابلیمینال در راه رفتن به محل کار یا تماشای یک ویدیوی سابلیمینال هر شب قبل از خواب. تنها چیزی که نیاز دارید مقداری زمان اضافی و یک سی دی یا ویدیوی سابلیمینال است که می توانید به راحتی آن را آنلاین خریداری کنید.

اینها صدا یا تصویری هستند که ذهن خودآگاه شما را درگیر موسیقی یا تصاویر می کند تا آن را در حالتی آرام قرار دهد. هنگامی که در این حالت آرام قرار می گیرید، دسترسی به ناخودآگاه آسان تر است. پیام های پنهان در صدا و تصویر سپس مستقیماً به ناخودآگاه راه پیدا می کنند و در آنجا کار می کنند. زمانی که به آنجا می آیند، به راحتی می توانند بر اعمال، رفتار و عادت های شما تأثیر بگذارند.

آکنه و پیام های سابلیمینال پوست مشکل دار شما را به انجام چه کاری راهنمایی می کند؟

۲. غذاهای مناسب بخورید. پیام های سابلیمینال از سه فشار برای کمک به بهبود پوست شما به روش طبیعی استفاده می کنند. آنها این کار را با هدف قرار دادن شایع ترین علل آکنه و پوست مشکل دار انجام می دهند. بنابراین اول از همه، پیام‌های سابلیمینال می‌توانند شما را به خوردن انواع غذاهای مناسب و دوری از غذاهایی که باعث ایجاد یا تشدید آکنه یا سایر مشکلات پوستی می‌شوند، راهنمایی کنند. آنها همچنین می توانند عادات غذایی مناسب را القا کنند.

آنها می توانند به مغز پیام هایی مانند:

غذای سالم میخورم

من غذاهایی میخورم که برای پوستم مفید هستند.

من روی چیزی که می خورم کنترل دارم

من چیزی را می خورم که برای من خوب است.

۳. درگیر عادات درست باشید. پیام‌های سابلیمینال همچنین بر شما تأثیر می‌گذارند تا عادت‌های درستی را ایجاد کنید که می‌تواند به محافظت از شما در برابر آکنه کمک کند. این شامل نوشیدن آب زیاد، خوابیدن در زمان مناسب، خواب کافی، استفاده منظم از محصولات مراقبت از پوست، حفظ پاکیزگی پوست و غیره است.

۴. استرس را از خود دور کنید. در نهایت، پیام های سابلیمینال در تسکین استرس موثر هستند که اتفاقاً علت شماره یک آکنه و مشکلات پوستی نیز هست.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر