آلیس؛ ویلای لوکس روی چرخ! (+ فیلم و عکس)


عصر ایران شرکت کاروان CMC دفتر مرکزی آن در بریگانتینو، ایتالیا، خانه های متحرک لوکس تولید می کند.

CMC Caravan تریلرهای لوکس سفارشی خود را عمدتاً برای بازارهای اروپای شمالی و مرکزی مانند فرانسه، آلمان، انگلستان، دانمارک، نروژ، فنلاند و اسکاتلند تولید می کند. این تجارت خانوادگی که در سال ۱۹۶۱ تأسیس شد، ابتدا در بخش نجاری فعال بود و سپس اتوبوس های مدرسه قدیمی را تبدیل کرد و در نهایت به ساخت تریلرهای لوکس تبدیل شد.

تریلر کاروان CMC یا خانه های لوکس سیار که اغلب به دلیل اندازه و وزن باید کشیده شوند. اکثر محصولات CMC Caravan دارای حداقل سه بخش جانبی هستند که می توان آنها را باز کرد تا اندازه تریلر بیشتر شود. CMC Caravan اولین شرکتی است که تریلر با پنج قسمت جانبی قابل باز شدن را در دنیا عرضه کرده است، بنابراین می توان گفت در این زمینه تجربه زیادی دارد.

آلیس؛ ویلاهای لوکس سیار

آلیس یکی از این محصولات لوکس در واقع ویلا روی چرخ است. این تریلر فضای کافی برای خواب برای یک خانواده، اتاق کافی برای یک مهمانی بزرگ، به علاوه دو حمام و یک ایوان را ارائه می دهد.

Elise یک پروژه کاملا سفارشی است که طبق گفته های CMC Caravan بین ۵۵۵۰ تا ۶۰۰۰ نفر ساعت برای تکمیل آن زمان نیاز است که تنها ۲۰۰۰ ساعت آن به سازه فولادی اختصاص دارد. مشتری در تمامی مراحل در کنار طراحان و صنعتگران شرکت است خانه سیار رویای کامل خود را بدست آورید

Elise دارای ۱۲۰ متر مربع فضای نشیمن است و دارای چهار بخش جانبی قابل باز شدن است. در دکوراسیون این خانه متحرک لوکس از چوب گران قیمت و سنگ طبیعی استفاده شده است و رنگ های طلایی و قهوه ای و نحوه نور، فضای گرمی به آن بخشیده است.

اگرچه از نظر بافت و سبک بسیار غنی است، اما Elise یک خانه متحرک خانوادگی در نظر گرفته می شود. در این تریلر مجلل خبری از میز ناهارخوری رسمی نیست، اما یک میز خانوادگی دست ساز زیبا با نشیمنگاه چوبی ال شکل در کنار آشپزخانه قرار دارد. علاوه بر طراحی زیبا، آشپزخانه نیز بسیار جادار و مجهز است.

الیز دو اتاق خواب دارد که هر کدام حمام مخصوص به خود دارند. نمای بیرونی فلزی این خانه لوکس متحرک با طراحی داخلی تضاد دارد که با استفاده فراوان از چوب طبیعی فضایی گرم به آن بخشیده است.

Elise دارای اتوماسیون خانگی برای بهبود بهره وری انرژی، ویژگی های ایمنی اضافی، گرمایش از کف و تهویه مطبوع است و می تواند با فشار دادن یک دکمه در ۲۰ دقیقه روی حالت کمپ کامل تنظیم شود.