آربن حسینی آماده سازی کامل خیابان های کرمانشاه برای استقبال از بازدیدکنندگان


فریبرز کرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه امروز گفت.ما میرویم وی با خبرنگار فارس در کرمانشاه درباره آماده سازی محور استان برای تردد زائران عربین گفت: در ادارات مختلف فعالیت خود را برای آماده سازی زائران عربین حسینی آغاز کرده ایم.

وی راه های استان را آماده پذیرایی از زائران عربین دانست و افزود: کارها در حوزه های مختلف از جمله نگهداری راه ها، روکش آسفالت، لکه گیری، روشنایی، خط کشی، نصب از مبادی ورودی استان آغاز شده است. نشانه ها و نمادها

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با اشاره به فعالیت ۱۹ اکیپ در راه های استان گفت: ۸ اکیپ از این تعداد فقط برای راه های عربین است.

وی توضیح داد: راه اسلام آباد گرب حمیل و ایلام برای زائرانی که به مرز مهران می روند آماده شده و زیرساخت هایی برای زائران از مرز رسمی خسروی تا عتبات عالیات مهیا شده است و آمادگی کامل برای پذیرایی از زائران را داریم.

کرمی در پایان خاطرنشان کرد: با برگزاری جلساتی در حوزه حمل و نقل عمومی گروه کاری ارائه دهندگان خدمات مرتبط با حمل و نقل در سطح جاده برای بحث در مورد گذرگاه ها به بازدیدکنندگان آربین تاسیس می شود.

پایان پیام/ص
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید